Katowice: happening Dzień Dziecka Zadłużonego

1 czerwca 2012 o godzinie 15:00 w Katowicach na ulicy Stawowej odbędzie się happening pod hasłem Dzień Dziecka Zadłużonego organizowany przez Kongres Nowej Prawicy.

„Pośród feerii kolorowych baloników, dzieci z lizakami, uśmiechniętych ulotkarzy promujących kredyty-chwilówki Nowa Prawica zajmie się uświadamianiem społeczeństwa o kredycie dalekim od chwilowości” - można przeczytać w komunikacie prasowym.

Wg ugrupowania, spotkanie ma na celu uświadomienie Polakom, że dziedziczą nie tylko wypracowany przez swych bliskich majątek, ale także dług zaciągnięty przez ludzi zupełnie im obcych - polityków.

Kongres Nowej Prawicy chce sprawić, aby społeczeństwo dowiedziało się jak szybko rośnie dług publiczny i jaka jego wysokość. Pokazać, dlaczego współczesne i przyszłe pokolenia będą musiały dłużej pracować, żeby odzyskać pieniądze w postaci emerytur.

Wiece odbędą się także w innych miastach, m.in.

To fakt, że informacje pod tym odwołaniem są wyjątkowe, zatem jeżeli masz chęć zdobyć większą ilość danych na opisywany temat, to przejdź na kolejną stronę (http://ideamo.pl/) - odsyłacz jest tutaj.

br>
Spodobał Ci się taki wpis? To świetnie, jeżeli masz chęć poznać coś podobnie absorbującego, to zapewne zaciekawi Cię też użyteczna treść (http://olejnik.pl/regaly-przeplywowe/).

w Bielsku-Białej, Błoniach pod Warszawą, Bydgoszczy, Kielcach, Krakowie, Lipnie, Poznaniu, Pszczynie, Rzeszowie, Siedlcach, Skoczowie-Cieszynie, Szczecinie, Żywcu i we Wrocławiu.

Źródła

  • wiadomość prasowa nadesłana 1 czerwca 2012 przez Kongres Nowej Prawicy


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
28-03-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.