Wreszcie doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na urlop?

W końcu doczekaliśmy się lata. O słonecznych chwilach marzyliśmy już od tak dawna. Zima w tym roku bardzo dała nam w kość. W zimowe, mroźne popołudnia umilaliśmy sobie czas, oglądając wesołe zdjęcia z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko szef nie patrzył, wertowaliśmy broszurki biur turystycznych w poszukiwaniu najlepszych ofert.


Tymczasem, wakacje już tuż tuż. Jeszcze parę tygodni i możemy błogo leniuchować na słonecznej plaży oraz wesoło baraszkować w lazurowym morzu. Nie możemy się już doczekać tej swobody.

Biuro podróży Orlica, jak co roku, oferuje nam dużo wspaniałych atrakcji. Jesteśmy w stanie wprost przebierać w wycieczkach. Od kilku już lat najczęstszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów rodaków jest bez wątpienia zagranica. Przywykliśmy do luksusowych warunków, jakie zapewniają nam zagraniczne kurorty. Odległe miejsca dają nam także gwarancję słonecznej pogody podczas całego turnusu. Nie przedstawiamy już sobie dobrego urlopu bez gorącej plaży, lazurowego morza oraz obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego, tak jak i w poprzednich sezonach, wakacje spędzimy w jakimś z modnych, europejskich ośrodków wypoczynkowych.

Wakacje w Chorwacji
Treści źródłowe: www.orlica.pl

Wielką renomą cieszą się naturalnie wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najchętniej odwiedzanym przez naszych rodaków miejscem na naszym kontynencie. Nie ma co się temu dziwić. Przecież jest to kraj stworzony do wypoczynku. Życie płynie tam beztrosko i niespiesznie. Cudowna aura gwarantowana. Grecja to kraj niesamowitych starożytnych zabytków. Nie można również zapomnieć o doskonałej kuchni, która wabi miłośników kulinariów z całego świata.
Kochamy również spędzać wakacje w Turcji. Jest to niesamowity kraj, pełen kontrastów, tak jak na przykład egzotyczna Tajlandia - .

Obok zabytkowych budowli pochodzących ze starożytności pojawiają się nowoczesne ośrodki. Wspaniałe plaże zapewniają turystom mnóstwo atrakcji, a kuchnia zniewala orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Państwo piramid od dawna jest najchętniej wybieranym miejscem odpoczynku dla Polaków.
03-06-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.