Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła prywatna. Szeroka oferta , a także świetny poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.
WSTiE zapewnia słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych nauczycieli akademickich na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Szkoła umożliwia podjecie nauki w trybie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia magisterskie. W programie szkoły znajdują się także uzupełniające studia podyplomowe dla nauczycieli.

Różne wpisy

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki kształcenia

Absolwenci, studia
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła uznanie wśród maturzystów, zostając silnym centrum edukacji.


absolwenci
Treści źródłowe: www.morguefile.com
Wśród licznych profili kształcenia proponowanych przez WSTiE, jednym z najpopularniejszych jest informatyka studia, które przysposabiają studentów do pracy w sektorze IT. W toku nauki, studenci uzyskują wiedzę z zakresu programowania i systemów operacyjnych, hurtowni danych, multimediów i grafiki komputerowej. Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i zdolnościom praktycznym, absolwenci mogą znaleźć pracę w spółkach tworzących i rozbudowujących oprogramowanie, realizujących bazy danych oraz firmach prowadzących biznes internetowy. Dla studentów ukierunkowanych na kierunki gwarantujące przyzwoite możliwości zawodowe oraz chcących podjąć pasjonujące studia informatyka jest na pewno najlepszym wyborem.

Następnym obleganym profilem, proponowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii jest turystyka i rekreacja. To studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na zatrudnienie w spółkach z branży turystycznej. Uczelnia daje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej , a także umiejętności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, planowanie imprez turystycznych czy działań marketingowych. W czasie nauki, studenci poznają zasady funkcjonowania spółek turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz zdobywają umiejętności wspierające efektywną promocję.

Tok nauki umożliwia odbycie praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia licznych kursów powiększających zdolności zawodowe studentów.
Wszystkie te cech sprawiają, że turystyka (więcej informacji) studia dające szerokie perspektywy zawodowe.
06-03-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.