Czarnogóra- Kraina orłów

W tym roku może zaoferować polskim turystom ciekawą ofertę wyjazdów autokarowych i samolotowych do Czarnogóry. W ubiegłych latach kraj ten dostępny był jedynie dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym.

Czarnogóra, <a href="https://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki-czarnogora,8.html">RegoBis</a>
Twórca: mblomqvist
Czarnogóra zachwyca urokiem błękitnych wód Adriatyku, niekończących się plaż piaszczystych i wysokich gór schodzących wprost do morza.

Malownicze uliczki, urokliwe kafejki, a w to wszystko wpisana jest historia Greków, Rzymian, kultury bizantyjskiej oraz islamskiej. Powietrze w Czarnogórze pachnie lawendą i żywicą, a miejscowa kuchnia zachwyca bogactwem śródziemnomorskich smaków i różnorodnością potraw. Czarnogóra jest atrakcyjna dla polskich turystów z powodu niskich cen. Proponowane przez nas miejscowości są spokojniejszymi ośrodkami nadmorskimi na wybrzeżu adriatyckim.

Warto zwiedzić średniowieczną, nadmorską Budvę, jedną z najstarszych i najpiękniejszych miast adriatyckich. Centrum Budvy to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich usłanych kawiarniami placyków. Znajduje się tu słynna rozległa Slovenska Plaża - najpiękniejsza plaża morza adriatyckiego. Budvę polecamy miłosnikom Jamesa Bonda, ponieważ tutaj nakręcono najnowszą część przygód agenta 007.

Ulicnij, czyli starożytne Olcinium to przepiękna miejscowość położona w pobliżu granicy z Albanią. Miejscowść słynie z przepięknych piaszczystych plaż oraz wysokich gór wdzierających się wprost do morza. To również dobry punkt wypadowy do zwiedzenia ciągle tajemniczej Albanii.

Kolejną miejscowością turystyczną Czarnogóry jest Bar - Susań. Przepięknie położona miejscowość o bogatych tradycjach historycznych.
Treści źródłowe: Traveliada.pl
28-02-2021
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.