Niezapomniany Sylwester w Maroku

Maroko
Twórca: Maroko Travel
Treści źródłowe: Maroko Travel
Sylwester, dzień kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego, stanowi czas hucznych zabaw, toastów, sztucznych ogni, petard. To szczególny moment radości. W Danii równo o północy zeskakuje się z krzesła, a w Hiszpanii, za każdym uderzeniem zegara zjada jedno winogrono. To stare tradycyjne zwyczaje, ale w tym roku będzie można spróbować czegoś zupełnie nowego, co sprawi, że ta jedyna taka noc (warto sprawdzić zakres usług na - kwatery dla pracowników częstochowa na spijtanio od sprawdzonego portalu do wyszukiwania noclegów) będzie niezapomniana.

Biuro Podróży Maroko Travel, jedyny touroperator specjalizujący się w wyjazdach do Maroka, zaprasza na niesamowitą Sylwestrową przygodę na pustynię, a przy okazji poznanie jednego z najpiękniejszych i tajemniczych krajów świata.

Maroko
Twórca: Maroko Travel
Treści źródłowe: Maroko Travel
Północ zastanie gości na wydmach największej pustyni świata, gdzie będzie można posmakować wybornego marokańskiego wina w blasku fajerwerków rozświetlających niebo, a berberyjskie przysmaki i niesamowity klimat sprawią, że będzie to naprawdę udane powitanie Nowego Roku. Będzie można zasnąć pod rozgwieżdżonym niebem w berberskich namiotach, a rano zobaczyć spektakl stworzony przez wschodzące słońce nad Saharą.

Wystarczy zebrać grupę 12 osób, by udać się w podroż życia, która zostanie specjalnie dla nich zorganizowana. Atrakcją wyjazdu będzie nie tylko spełniona lampka szampana na pustyni, ale także odpoczynek na najpiękniejszych plażach i zwiedzanie tajemniczych miejsc w Maroku.
Maroko
Twórca: Maroko Travel
Treści źródłowe: Maroko Travel
Niesamowite wrażenia robią także majestatyczne góry Antyatlasu, wielkie unikatowe lasy arganowe i baśniowe wioski berberskie. Trasa wiedzie także przez słynący z uprawy szafranu Talouine oraz znany z produkcji kolorowych dywanów Taznakht.

Wyprawa do Maroka, to zawsze podroż po niesamowite wrażenia i odrobinę adrenaliny. Nie można przegapić zapierającej dech w piersi jazdy samochodami terenowymi 4x4 przez miejscowość M'Hamid, który nazywany jest „marokańskim końcem świata“, aż do Ergu Chigaga – najwyższych, piaszczystych wydm w Kraju Zachodzącego Słońca. Kilkadziesiąt kilometrów off-roadowej jazdy, poprzez kamienistą pustynię - hamadę, z krótkim przystankiem na lunch przy Świętej Oazie.

Maroko, plaża
Twórca: Maroko Travel
Treści źródłowe: Maroko Travel
Maroko to kraj kontrastów, gdzie można poszaleć samochodem terenowym, ale także wcielić się w rolę karawaniarzy, którzy od tysięcy lat przemierzali tędy szlak prowadzący z legendarnego Timbuktu. Wybierając się na pieszy trekking lub wyprawę na grzbiecie dromaderów, z przerwą na lunch, odkryjemy Saharę w całej jej różnorodności. Trudno opowiedzieć wrażenia z biwaku. To po prostu trzeba przeżyć.

Przy okazji można będzie także zobaczyć Agadir, największy kurort, gdzie fale Oceanu Atlantyckiego ścierają się z elegancją kurortów i delikatnością białego piasku.

Maroko
Twórca: Maroko Travel
Treści źródłowe: Maroko Travel
- Maroko to bardzo różnorodny kraj, gdzie każdy znajdzie to, co najbardziej lubi. Piękne plaże, wygodne hotele, ale też ekstremalne doznania podczas wspinaczki w góry, gdzie latem leży śnieg. Pustynia przyciąga jak magnes, zagubione w czasie wioski berberskie, nowoczesność splatająca się z historią, zapach przypraw, smak oleju arganowego – to jedyne takie miejsce na świecie – mówi Fouad Hajoui, dyrektor na Europę Centralną i Wschodnią Marokańskiej Izby Turystycznej. – To zaledwie kilka powodów, dla których warto do nas przyjechać, ale tym co najważniejsze są ludzie, zawsze gościnni, uśmiechnięci i chętni do pomocy.

Maroko Tavel to biuro podroży, które specjalizuje się w wyjazdach do Maroka i to wyjazdach dla świadomych turystów, którgdzie (propozycje)edzą gdzie jadą i co chcą zobaczyć. To biuro, które proponuje unikalną i najbogatszą na polskim rynku ofertę wyjazdów pobytowych i objazdowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
- Ten kraj to doskonała propozycja dla spragnionych odpoczynku na pięknych, piaszczystych plażach, łagodnego, ciepłego klimatu, wyśmienitej kuchni, egzotyki, odsłaniającej wiele twarzy krainy – twierdzi Paweł Mietlicki, konsul honorowy Królestwa Maroka. – To także świetne miejsce dla chcących aktywnie spędzić czas. Co bardzo ważne odpoczywając i przemierzając szlaki w Maroku każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie.
Twórca: Elżbieta Podolska
13-09-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.