„Śląskie. Zmiana. 2011”: projekt fotograficzny ROK w Katowicach

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach inicjuje fotograficzny projektŚląskie. Zmiana, którego celem jest rejestrowanie zmian dotyczących Śląska i jego mieszkańców. Dotyczyć ma on zmian zarówno w kategoriach przestrzennych, infrastrukturalnych, publicznych, jak i społecznych, symbolicznych, czy twórczych.

Jednym z elementów projektu jest wystawa. Do udziału w pierwszej edycji „Śląskie. Zmiana.2011” zaproszeni zostali fotoreporterzy, którzy pierwsi zaproponowali swoją interpretację zmian. Na wystawę składają się zdjęcia (sprawdź stronę http://www.probudiament.pl/
Zamieszczone w tym serwisie artykuły są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź na stronę meblar meble tapicerowane, na której przeczytasz pokrewne zagadnienia.

Zdjęcia będzie można oglądać na niej do 5 lutego przyszłego roku.

Akcja „Śląskie.Zmiana.2011 Włącz się!”, w ramach której, każdy zainteresowany może przesłać swoje zdjęcia przedstawiające zmiany, jest uzupełnieniem projektu. Nadesłane zdjęcia mają stworzyć wirtualną galerię. Fotografie publikowane będą na bieżąco na stronie oraz na Facebooku.

Impreza została objęta patronatem honorowym Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka oraz Marszałka Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz oraz patronatem medialnym Gazety Wyborczej, Polskiego Radia Katowice, TVP Katowice, Ultramaryny i EMMA.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Śląskie.Zmiana.2011
  • Śląskie Zmiana 2011 -

    Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20-09-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.