Polskie góry
Treści źródłowe: http://www.tatry.info/

Najlepszy sprzęt na wycieczkę w góry

Gdy naszym hobby jest chodzenie po górach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy mieć fachowo dobrany sprzęt, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo w czasie wypraw. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy tracą życie na szlakach, ponieważ wychodzą w góry bez przygotowania. To nie warunki pogodowe i trudność szlaku są przyczynami tragedii. To ludzka głupota.
Siedlisko Morena
Twórca: Siedlisko Morena

Siedlisko Morena- oferta wakacyjna także dla najmłodszych

Cały rok czekamy na moment wytchnienia i relaksu. Wyczekujemy letniego, wakacyjnego momentu, w którym wreszcie możemy spędzić czas wspólnie z naszymi pociechami, poświęcić im całkowicie siebie, swój czas i uwagę.
Pokój hotelowy
Twórca: Ann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób znajdować niedrogich i ciekawych noclegów

Wakacje to jeden z najlepszych okresów w trakcie całego roku – mamy możliwość odpoczywać w ciepłych promieniach słońca, chodzić na wieczorne spacery bez dodatkowych ubrań, kąpać się w jeziorze bądź w morzu i po prostu nie martwić się niczym. Jednak, aby mieć taki beztroski urlop, niesłychanie istotne jest odpowiednie miejsce noclegowe, które wybierzemy. Nie zawsze trafnie jest zarezerwować pierwszy lepszy pensjonat, albowiem może się okazać, że nie będziemy z niego zadowoleni. Jest kilka rzeczy, które musimy skontrolować, zanim zdecydujemy się na przelew zaliczki.
Budapeszt
Twórca: Alessandro Caproni
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie warto wybrać się w niezwykłą podróż? Jakiego rodzaju kierunki są najlepsze polecenia?

Każdy z nas chociaż raz w życiu powinien przeżyć podróż życia. To taka podróż - jaka sama nazwa wskazuje - którą pamięta się przez całe życie i która pod każdym kątem jest niezwykła.
integracja na imprezach

Imprezy integracyjne są wspaniałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa.

Aktualnie coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na przeróżne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało też pełno innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak mnóstwo możliwości pomocy mamy.

Nieplanowana wyprawa po miastach Polski – w jaki sposób szybko wynająć pokój?

Nie zawsze urlop udaje nam się zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, ogrom spraw, które nas przytłacza związanych z obowiązkami w pracy i domu sprawia, że wakacyjne plany, chcąc nie chcąc, czekają na przyjście wiosny, a nawet lata. Czasem zdarza się, że potrzebujemy szybko znaleźć nocleg w ciągu roku np. tu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, ponieważ decydujemy się wybrać na koncert czy odwiedzić znajomych.
Snowboard, zima
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Lato i zima w ofercie biur turystycznych

Nie możesz wybrać celu urlopowego wyjazdu? Nie orientujesz, jakie są najlepsze lokalizacje do odwiedzenia wg turystów? Prezentujemy kilka możliwości dla tych, którzy pragną udać się gdzieś jeszcze zimą i dla tych, którzy preferują eskapady latem.
zima
Twórca: Colby Stopa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wycieczki na narty i snowboard w kraju, w Czechach i Austrii

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym okresie mają do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się dużym zainteresowaniem.
last minute
Treści źródłowe: www.orlica.pl

Wakacje 2014

Czy znasz cel, w którym wyruszysz w lato 2013? Jeżeli nie, przedstawiamy 3 świetne oferty, na które musisz zwrócić uwagę, gdy znów odwiedzisz stacjonarne albo internetowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys finansowy, warto odwiedzić ten śliczny kraj latem. Każdy człowiek, który uwielbia historię, musi podziwiać monumentalny Akropol.
góry zimą
Treści źródłowe: pl.tripadvisor.com

Co zakupić na wyjście w góry?

Przygotowanie na wycieczkę górską jest bardzo znaczące - zmienna i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są bardzo częste. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to podstawa, solidne plecaki górskie i odzież to druga rzecz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.