góry
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Jakie wyposażenie powinniśmy obowiązkowo zabrać ze sobą na wyprawę w góry?

Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest wyjątkowo ważną sferą naszego życia. Całkowite zrelaksowanie się pozwala nam w czasie przyszłym dobrze wykonywać nasze pracownicze obowiązki. W tym miejscu musimy zauważyć, że formy naszej rozrywki mogą dzisiaj przybierać różnorodne formy. Można wręcz bez skrępowania odważyć się stwierdzeniem, że są one uwarunkowane tylko naszymi osobistymi preferencjami.
Chorwacja - wakacje last minute
Twórca: Gianni Cumbo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wreszcie doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na urlop?

W końcu doczekaliśmy się lata. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory spędzaliśmy czas, przeglądając radosne fotografie z zeszłorocznego urlopu. Natomiast w pracy, kiedy tylko szef nie widział, studiowaliśmy ulotki biur turystycznych poszukując najkorzystniejszych wycieczek.
pies
Twórca: Grumpy Chris

Czworonożni podróżnicy

Wielu z nas decyduje się obecnie na wakacje w towarzystwie swojego zwierzaka. Umożliwiają to oferty firm turystycznych. Jak zatem przygotować naszego pupila do wakacyjnych wojaży?
morze
Twórca: Aleksandr Zykov
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypoczynek w kraju jak najbardziej może być udany!

Odpoczynek gdzieś w Polsce? W sumie owa opcja wcale nie brzmi tak nieinteresująco: przyszło nam żyć w całkiem atrakcyjnym państwie i chociaż w naszym DNA jest zapisana miłość do odkrywania piękna całego świata, to jednakowoż jesteśmy generalnie taką nacją, która jest w stanie doceniać Polskę. A zresztą nie tylko Polacy wiedzą, iż Polska to niesamowicie interesująca destynacja turystyczna.
Chorwacja
Treści źródłowe: bilety-lotnicze.biz.pl

Chorwacja to jeden z najbardziej efektownych krajów na całym świecie! Przeczytaj czemu

Chorwacja to piękny kraj - naprawdę popularny wśród w szczególności Niemców, lecz także Polaków. Tak naprawdę łatwo zauważyć tzw. hype na ten kraj: ciężko wielkiej popularności Chorwacji się dziwić, przecież mówimy o niesamowicie urokliwym państwie, w sumie nie ma na świecie za wielu ładniejszych miejsc, aniżeli Chorwacja.
Twórca: KROSS

Amatorzy jednośladów, wybrali swój sklep

Za oknem słońce. Świat przyrody obudził się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyciągamy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.
Dubaj
Twórca: Guilhem Vellut
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dubaj last minute ma szansę być wspaniałą możliwością

Dzięki obecnej technologii podróże, nawet te na naprawdę sporą odległość zaczynają zabierać nam coraz mniej czasu, a w dodatku mają miejsce w wielkiej wygodzie. To właśnie powoduje, że znacznie częściej patrzymy na propozycję egzotycznych wycieczek, które niejednokrotnie mają miejsce daleko od naszego miejsca zamieszkania. Lecz gdzie musimy się wybrać, gdy planujemy wyjazd za granicę?
Wakacyjna walizka
Twórca: Avando
Treści źródłowe: Avando

Wakacyjna walizka

Pakowanie się to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Poświęcamy na to dużo czasu, a zwykle i tak zapominamy o najważniejszych rzeczach. Czas zatem powiedzieć 'dość' niedomykającym się torbom i wcześniej przygotować niezbędne podczas urlopu ubrania i dodatki! Przedstawiamy rzeczy, których nie może zabraknąć w wakacyjnej walizce!
Morze, Mielno
Twórca: powazny
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z fanów wspomnianych sportów powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie zawiedziony.
Wyprawy wędkarskie
Treści źródłowe: www.zewprzygody.pl

Rady dla wędkarzy

Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną formą spędzania czasu przez mężczyzn. Wędkarstwo jest sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym. Często jest to tradycja pokoleniowa przekazywana z ojca na syna. Ten rodzaj sprawności sportowej daje czas na odprężenie oraz spotkania w doborowym gronie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.