droga
Twórca: Highways Agency
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Korzystne rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw oraz nieruchomości mieszkalnych

Coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania, zarówno w firmach, jak i we własnej nieruchomości mieszkalnej. Trzeba nadmienić, że dzięki temu można znacznie zaoszczędzić i między innymi ta kwestia jest najważniejszym argumentem.
kosz
Twórca: Curver
Treści źródłowe: Curver

Pojemniki plastikowe do różnych zadań

Obecnie zastosowanie plastiku jest szersze niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Z plastiku produkowane są zabawki, reklamówki w supermarketach czy worki na śmieci. Plastik wykorzystywany również do wytwarzania różnego typu zbiorników i kontenerów, zaczynając od od skrzynek na drobne przedmioty, po zbiorniki na chemikalia.

Gospodarka odpadami-Jak sobie z nimi poradzić?

Co roku każdy człowiek wytwarza kilkanaście kilogramów nieczystości, mnożąc to przez liczbę mieszkańców miasta takiego jak Wrocław czy Warszawa, problem utylizacji i wywozu nieczystości urasta do problemu na skalę globalną. Wywóz odpadów stał się sporym zmartwieniem nie tylko dla większych miejscowości, ale i dla Państw, zwłaszcza będących u szczytu rozwoju gospodarczego.
śmieciarka

Wywożenie śmieci z gospodarstw domowych

Praktycznie każda rzecz jaką robimy wiąże się w pewnym zakresie z powstawaniem śmieci. Praca, gotowanie czy majsterkowanie powoduje powstawanie różnych wykorzystanych rzeczy. Sami doskonale wiemy jak często niezbędne jest wyrzucanie zapchanego kubła z odpadkami. Gdy mieszkamy w bloku to nie nie wiemy ile płacimy za wywóz śmieci i nie interesujemy się tym tematem. Jeżeli zaś posiadamy domek to wiele kwestii spada na naszą głowę. Na przykład śmieci oraz wszelkie opłaty z tym związane.

 
gazety
Twórca: [BarZan] Qtr [Boston]
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie usługi świadczą firmy komunalne?

Gospodarka odpadami to wiele segmentów, takich jak usługi edukacyjne, lecznicze, administracyjne, transportowe, infrastrukturalne, kanalizacyjne, mieszkaniowe,cmentarne i dotyczące zieleni miejskiej. Są to różnego rodzaju działania, które dotyczą ogółu mieszkańców gminy i powiatu.
gazety
Twórca: [BarZan] Qtr [Boston]
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niebezpieczne odpady – co z nimi zrobić?

Generujemy straszną ilość śmieci i w dodatku nie pamiętamy o segregacji. Codziennie pozbywamy się niebezpiecznych odpadów, nie myśląc o tym zupełnie. Co musimy zrobić? Toksyczne śmieci to nie tylko azbest i to, co wydziela fabryka. Wszystko, co zagraża środowisku jest tej grupie.
Twórca: REMES

Dobre i złe właściwości pościeli wełnianej

Luksusowej jakości pościel wełniana (http://iltex.pl/) wykonywana jest z wełny owiec australijskich zwanych merynoslub z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest duży. Najsłynniejsze jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy wywodzą się od rodzaju wełny, z jakiej została pościel zrobiona - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
środowisko
Twórca: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Należy troszczyć się o środowisko

Współcześnie każdy stara się dbać o otoczenie. Poniektórzy oszczędzają wodę, inni segregują odpady. Teraz na każdym prawie podwórku stoi kilka pojemników na różne typy odpadów. Pośród nich wyróżnić można kontenery na makulaturę, syntetyki, bądź białe i kolorowe szkło. Za sprawą tego utrzymanie czystości wydaje się być wiele mniej uciążliwe. Segregacja odpadów posiada mnóstwo innych zalet.
zbiorniki
Treści źródłowe: http://environmental.kingspan.pl/

Jak trzeba segregować odpady - ekologia w domu

O segregacji odpadów mówi się aktualnie naprawdę sporo, niemniej jednak nie w każdym domu dowodzi zwyczaj ich sortowania. Tymczasem segregacja odpadów jest istotnie ważna i posiada ważny wpływ na nasze środowisko. Co więcej nie jest wcale czasochłonna - segregowanie odrzutów nie zajmie nam sporo więcej czasu niż typowe, codzienne wyrzucanie śmieci. By segregować odpady należy przede wszystkim wiedzieć, jakie rozróżniamy współcześnie rodzaje kontenerów na śmieci.
Absolwenci, studia
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki kształcenia

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała szacunek wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.