środowisko
Twórca: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Należy troszczyć się o środowisko

Współcześnie każdy stara się dbać o otoczenie. Poniektórzy oszczędzają wodę, inni segregują odpady. Teraz na każdym prawie podwórku stoi kilka pojemników na różne typy odpadów. Pośród nich wyróżnić można kontenery na makulaturę, syntetyki, bądź białe i kolorowe szkło. Za sprawą tego utrzymanie czystości wydaje się być wiele mniej uciążliwe. Segregacja odpadów posiada mnóstwo innych zalet.
zbiorniki
Treści źródłowe: http://environmental.kingspan.pl/

Jak trzeba segregować odpady - ekologia w domu

O segregacji odpadów mówi się aktualnie naprawdę sporo, niemniej jednak nie w każdym domu dowodzi zwyczaj ich sortowania. Tymczasem segregacja odpadów jest istotnie ważna i posiada ważny wpływ na nasze środowisko. Co więcej nie jest wcale czasochłonna - segregowanie odrzutów nie zajmie nam sporo więcej czasu niż typowe, codzienne wyrzucanie śmieci. By segregować odpady należy przede wszystkim wiedzieć, jakie rozróżniamy współcześnie rodzaje kontenerów na śmieci.
Absolwenci, studia
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - perspektywiczne kierunki kształcenia

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zyskała szacunek wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.
sortownik odpadów
Twórca: Franke Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html

Ekologia na co dzień

Troska o środowisko naturalne przestaje być już jedynie niecodzienną modą. Jeszcze jakiś czas temu ludzi, którzy zajmowali się ekologią i wdrażali jej reguły w swoją codzienność, traktowaliśmy jako niegroźnych wariatów. Dziś jednak ekologiczne zachowania to obowiązek. Doskonale się orientujemy, w jakim stanie jest nasza planeta. Działalność człowieka nie przyniosła Ziemi niczego pozytywnego, dlatego teraz musimy zacząć naprawiać wszelkie grzechy.
Twórca: REMES

Dobre i złe właściwości pościeli wełnianej

Luksusowej jakości pościel wełniana (http://www.iltex.pl) produkowana jest z wełny owiec australijskich nazywanych merynoslub z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest rozmaity. Najbardziej znane jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy wywodzą się od rodzaju wełny, z jakiej została pościel zrobiona - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
Twórca: Richard Hsu

Adblue - charakterystyka i zastosowanie

Unia Europejska uchwala coraz bardziej surowe regulacje dotyczące spalin. Dotyczy to najbardziej kierowców TIRów, ponieważ ich samochody emitują najwięcej szkodliwych wyziewów chemicznych. Poza tym ogólnie patrząc, zmotoryzowani mają coraz więcej kłopotów. W Polsce każdego roku jest droższa paliwo. Ceny paliw będą rosnąć, nie ma rady. Oba te problemy sprawiły, że zmotoryzowani poszukują skutecznych rozwiązań.
zbiorniki na paliwo
Twórca: HM Revenue & Customs
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje na temat zbiorników na paliwo, jakie są coraz chętniej stosowane w różnych firmach i gospodarstwach

Dla zwykłego kierowcy nie ma żadnego problemu, żeby co kilka dni podjechać na stację benzynową i zalać trochę paliwa. Tak naprawdę mało kto obecnie trzyma jakiś jego zapas w domu, bo zwyczajnie nie będzie to specjalnie wygodne. Całkowicie odmiennie będzie wyglądać sytuacja w przypadku najróżniejszych gospodarstwa rolnych albo firm transportowych, w jakich różnego rodzaju pojazdów może być więcej, a więcej też będą paliwa potrzebowały dużo więcej. W ich przypadku jeżdżenie za każdym razem na stację, nawet jeśli by ona była blisko, to będzie strata czasu, szczególnie w przypadku, kiedy trzeba coś szybko zrobić lub załatwić.
droga
Twórca: Highways Agency
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Korzystne rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw oraz nieruchomości mieszkalnych

Dość wiele osób decyduje się na ekologiczne rozwiązania, zarówno w firmach, jak i we własnej nieruchomości mieszkalnej. Trzeba przyznać, że tym sposobem można znacznie zaoszczędzić i przede wszystkim ta kwestia jest najistotniejszym argumentem.
nowoczesny dom
Twórca: Alex Pepperhill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dom pasywny

Ostatnio często zwraca się uwagę na sprawy wiążące się z ochroną środowiska, zanieczyszczeniami środowiska itp. Na coraz szerszą skalę wykorzystywane są tak zwane odnawialne źródła energii, a więc niejako wykorzystuje się siły przyrody do produkcji energii przydatnej dla człowieka. Dlatego między innymi ostatnio zbudowano na terenie kraju tak wiele wiatraków, wykorzystujących energię pochodzącą z wiatru.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Twórca: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu karierę w sklepach robią tak zwane „kramy eko”. To półki, gdzie znaleźć można tylko produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się zmieniło?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.