Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

WSTiE w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta , a także świetny poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała szacunek wśród maturzystów, stając się liczącym się centrum edukacji.
Ekologiczna zbiórka odpadów
Twórca: epSos .de
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem mamy możliwość zatroszczyć się o nasze otaczające nas środowisko?

Troska o środowisko w dzisiejszym świecie niewątpliwie jest wybitnie ważną kwestią. Jak pokazuje nam bowiem ogromnie jasno praktyka, to również nasz rząd czyni ogromnie szeroko rozumiane działania, aby niewątpliwie skutecznie przeciwdziałać postępującemu procesowi degradacji naszego środowiska. Na taki stan rzeczy na pewno ma wpływ sposób przechowywania przez nas nieczystości, który w dniu dzisiejszym pozostawia nam jeszcze niezmiernie wiele do życzenia.

Segregacja śmieci- nowe reguły

Ludzi na naszej planecie przybywa, zaś wespół z nimi powiększa się poziom zużywanych przedmiotów. Odpady stanowią komponent coraz większej ilości wysypisk, z którymi sobie coraz mniej radzimy. Brakuje na nie wolnej przestrzeni, zaś ich oddziaływanie szkodzi przyrodzie. Dlatego zaczęto stosować w praktyce politykę segregacji odpadków, zaś specjalistyczne pojemniki na odpady na długo zagościły w większych i mniejszych miejscowościach naszego kraju. Na czym polega segregacja odpadów.

BP i rząd USA nie potrafią zatamować wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej

'''Amerykański rząd jest bezsilny w walce z rozszerzającą się plamą ropy w Zatoce Meksykańskiej. Wprawdzie prezydent Obama i jego ministrowie krytykują firmę British Petroleum i grożą jej odsunięciem od prób zatrzymania wycieku, jednocześnie stwierdzają jednak, że to nafciarze posiadają największe doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach.

ESA opublikowała najdokładniejszą mapę wegetacji

Europejska Agencja Kosmiczna opublikowała sozologiczną mapę świata pokazującą rodzaj wegetacji szaty roślinnej. Mapa GlobCover 2009 jest najdokładniejsza mapą tego typu i najdokładniejszą jaką można wykonać w ciągu jednego roku.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Twórca: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu furorę w sklepach robią tzw. „stoiska eko”. To półki, gdzie wyszukać można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o takich rzeczach nie mówił. Co zatem się zmieniło?
Ekologiczna zbiórka odpadów
Twórca: epSos .de
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zbiórka odpadów może być tańsza dzięki kontenerom w doskonałych cenach na rynku

Proponowane nam dzisiaj kontenery na odpady w szczególnym stopniu wyróżniają się dziś jakością. Rekomendowane dziś sposoby segregowania odpadów cenione są szczególnie przez konsumentów, gdyż dzięki tym udogodnieniom nie musimy się długi czas zastanawiać. Dostępne na rynku propozycje wyróżniają się znakomitą jakością oraz trwałością, więc są tak chętnie wybierane na rynku. Dopracowane perfekcyjnie oferty połączone są najczęściej w zestawy.
Żarówka diodowa LED G9
Twórca: MAX-LED
Treści źródłowe: http://www.max-led.pl

Oświetlanie dopasowane do wymogów użytkownika

Dlaczego do mego mieszkania postanowiłam kupić diody LED? Oczywiście dlatego, że użytkując produkty technik LED da się zaoszczędzić na energii elektrycznej nawet do 90% w stosunku do zwyczajnej żarówki.
zima
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Nadzór entomologiczny – kiedy jest potrzebny

Podczas planowania każdej większej inwestycji z pewnością potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość kwestii, takich jak jego właściwe dostosowanie do otoczenia. Nie sposób jednak tego osiągnąć bez wyśmienitego, wysokiego jakościowo nadzoru entomologicznego. Kwestie powiązane z między innymi wycinką drzew nieraz mogą powodować wielkie kłopoty, a nawet pewne trudności prawne, jakich najlepiej wcześniej uniknąć. Zawsze należy przed budową sprawdzić teren pod budowę.
środowisko
Twórca: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Recykling jest przez wielu ludzi uważany za sprawę priorytetową dla zachowania harmonii w zanieczyszczonym przez człowieka środowisku

Recykling jest przez wiele osób uznawany za rzecz najważniejszą dla utrzymania harmonii w zanieczyszczonym przez człowieka środowisku. Mądre wykorzystanie surowców wtórnych stanowi podstawę dla ekologicznego rozwoju regionów. Recykling surowców wtórnych daje nam możliwość zmniejszenia wydobycia naturalnych surowców, dzięki czemu pozytywnie wpływa to na środowisku. Podstawową ideą przyświecającą przetwarzaniu odpadów jest maksymalne wykorzystanie ich ponownie przy zminimalizowaniu nakładów energetycznych koniecznych do procesu przetworzenia danego surowca.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.