Polskie góry
Treści źródłowe: http://www.tatry.info/

Najlepszy sprzęt na wycieczkę w góry

Gdy naszym hobby jest chodzenie po górach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy mieć fachowo dobrany sprzęt, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo w czasie wypraw. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy tracą życie na szlakach, ponieważ wychodzą w góry bez przygotowania. To nie warunki pogodowe i trudność szlaku są przyczynami tragedii. To ludzka głupota.
Pokój hotelowy
Twórca: Ann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób znajdować niedrogich i ciekawych noclegów

Wakacje to jeden z najlepszych okresów w trakcie całego roku – mamy możliwość odpoczywać w ciepłych promieniach słońca, chodzić na wieczorne spacery bez dodatkowych ubrań, kąpać się w jeziorze bądź w morzu i po prostu nie martwić się niczym. Jednak, aby mieć taki beztroski urlop, niesłychanie istotne jest odpowiednie miejsce noclegowe, które wybierzemy. Nie zawsze trafnie jest zarezerwować pierwszy lepszy pensjonat, albowiem może się okazać, że nie będziemy z niego zadowoleni. Jest kilka rzeczy, które musimy skontrolować, zanim zdecydujemy się na przelew zaliczki.
jachty Marinara
Twórca: Marinara.pl

Imprezy dla pracowników pod żaglami

Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.
Budapeszt
Twórca: Alessandro Caproni
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie warto wybrać się w niezwykłą podróż? Jakiego rodzaju kierunki są najlepsze polecenia?

Każdy z nas chociaż raz w życiu powinien przeżyć podróż życia. To taka podróż - jaka sama nazwa wskazuje - którą pamięta się przez całe życie i która pod każdym kątem jest niezwykła.
Jeziora Mazurskie
Twórca: Saskia van de Nieuwenhof
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/

Weekend poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na dwa dni, warto wziąć pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon opłaca się porzucić auta i wskoczyć na dwa kółka lub kajaki. Pilica ma ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu wyśmienicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.

Nieplanowana wyprawa po miastach Polski – w jaki sposób szybko wynająć pokój?

Nie zawsze urlop udaje nam się zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, ogrom spraw, które nas przytłacza związanych z obowiązkami w pracy i domu sprawia, że wakacyjne plany, chcąc nie chcąc, czekają na przyjście wiosny, a nawet lata. Czasem zdarza się, że potrzebujemy szybko znaleźć nocleg w ciągu roku np. tu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, ponieważ decydujemy się wybrać na koncert czy odwiedzić znajomych.
odzież sportowa
Twórca: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jak wybrać sprzęt do ćwiczeń?

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
góry zimą
Treści źródłowe: pl.tripadvisor.com

Co zakupić na wyjście w góry?

Przygotowanie na wycieczkę górską jest bardzo znaczące - zmienna i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są bardzo częste. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to podstawa, solidne plecaki górskie i odzież to druga rzecz.

Relaksujące ćwiczenia we własnej siłowni

Fitness to od pewnego czasu niesłychanie atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większość z pań, by poprawić formę i pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje zaprojektowane zamierzenia.
zakopane
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Miejsca warte zobaczenia w Zakopanem

Zakopane to dla wielu ludzi zimowa stolica Polski. Co roku jest ono odwiedzane przez setki tysięcy turystów nie tylko z naszego kraju, ale również coraz częściej przez gości ze Wschodu. Dlaczego tak tak jest? Atrakcje zakopane ma jedyne w swoim rodzaju i to one właśnie tworzą wyjątkowy klimat tegoż zakątka. Atrakcje zakopane są niezmiernie charakterystyczne. Jedną z z nich jest z pewnością Kolejka na Kasprowy Wierch. Działa ona blisko od 80 lat. Została zbudowana jeszcze przed II wojną światową. Na sam szczyt Kasprowego Wierchu kolejka dowozi turystów w dwanaście minut. Potem możemy udać się na pieszą wycieczkę w sam dół Zakopanego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.