Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Twórca: wfeiden
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/

Woda w ekologicznym domu

Coraz popularniejsze w naszym kraju stają się budynki mieszkalne, które są samowystarczalne, zwane również ekologicznymi albo oszczędzającymi energię. Budynki tego rodzaju projektowane są w bardzo konkretny sposób. Odpowiednie ustawienie na działce, okna z odpowiedniej strony, kolektory słoneczne na dachu – to zaledwie niektóre z rozwiązań.
chłodnictwo
Treści źródłowe: http://izolacje.gda.pl/

Nowe technologie w chłodnictwie

Innowacyjne techniki w chłodnictwie? Dla wielu ludzi nie tylko termin , ale także zastosowanie nie jest znane. Jednak trzeba posiadać świadomość, że wbrew domysłom taki rodzaj technologii jest dostępny wszędzie. I coraz prężniej się rozwija. Dlaczego? Otóż wykorzystywanie nowoczesnych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. Dlatego warto się przekonać w jakich branżach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.
droga
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Bezpieczna jazda z porządnymi oponami

Dla wszystkich kierowców przyszedł nieubłagany czas zamiany opon. Obecnie do jazdy konieczne są opony zimowe. Ci, którzy mają z zeszłego roku obowiązkowo muszą zobaczyć ich jakość, nie zawsze bowiem nadają się one do ponownego użycia. Czasami już przechowywanie w złych warunkach może obniżyć ich jakość, zwłaszcza, jeśli pochodzą z tych niższych półek sklepowych.

Ekologiczne pojemniki na olej napędowy

Zbiorniki na paliwo to świetne rozwiązanie na rzecz osób, które wiele jeżdżą, gdyż na ogół mają dużą pojemność, co zapewnia przebycie dłuższego dystansu bez przymusu zatrzymywania samochodu na stacjach benzynowych.

Jak kierowcy odnoszą się do krakowskich serwisów samochodowych?

Posiadanie swojego auta kojarzy się nam zazwyczaj przede wszystkim ze sporą dozą wygody. Własne cztery kółka pozwalają nam głównie dostanie się właśnie tam, gdzie chcemy, bez konieczności testowania możliwości komunikacji zbiorowej. Niestety, posiadacze krakowskich samochodów przyznają, że jest to tylko ta pozytywna strona posiadania samochodu. Rzeczywiście, samochód jest sporym ułatwieniem życia, o wysokim komforcie można jednakże mówić przede wszystkim wówczas, gdy co jakiś czas wymienia się części samochodowe Daewoo upewniając się, że nasz pojazd działa bez zarzutu. Doświadczenia wielu kierowców potwierdzają jednak, że przeświadczenie o tym, że dla właściciela samochód jest ważniejszy niż rodzina, to jeden z mitów, jakie dawno już nie są prawdziwe.
droga
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Logistyka - dlaczego jest tak istotna

Od pewnego czasu w sieci możemy znaleźć wszystko. Bez kłopotu znajdziemy wiadomości na każdy temat, fachowców różnego typu, adresy, społeczności, portale powiązane z każdą branżą. Każde przedsiębiorstwo ma swoją stronę, a jeśli nie, to choćby wizytówkę w Internecie.
maszyna
Twórca: John December
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Uszczelki silikonowe: kilka faktów, które bez wątpienia mogą się przydać

Coraz modne staje się zastosowanie silikonu. W trakcie prac budowlanych, przy remoncie, czy wykończeniowych coraz mocniej stosuje się właściwie różnego typu uszczelki, czy fugi silikonowe.
pneumatyka, arapneumatik

Urządzenia do obróbki plastycznej metali.

Branża maszynowa, czyli przetwarzanie metali, obróbka plastyczna blach, dzięki używaniu przeróżnego typu urządzeń i maszyn pobudza innego rodzaju produkcję przemysłową, potęgując wydajność produkcji. Jest to przemysł nad wyraz rozbudowany jednakowo w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.
blok, biurowiec
Twórca: Jasmin Bauomy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wyposażyć firmę w urządzenia przemysłowe?

Ciągle pokutuje przekonanie, iż maszyny przemysłowe jest to ten sprzęt, po który musimy wybrać się samodzielnie oraz najpewniej jeszcze do sprzedawcy, którego poznaliśmy osobiście lub uzyskaliśmy adres od dobrze uświadomionego źródła. Często w taki sposób nam różne szanse zakupu danego sprzęt po lepszej cenie, gdyż wybieramy by zapłacić więcej niż ryzykować zakup np. w sieci internetowej.
Agregat prądotwórczy
Twórca: PromaPL
Treści źródłowe: www.promapl.pl

Kilka porad o agregatach prądotwórczych

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie funkcjonowanie bez energii elektrycznej??? Oczywiście, że nie. Gdyby pewnego dnia na całym świecie padło zasilanie (przykładowo z powodu bardzo silnej burzy słonecznej) zapanowałby chaos, firmy, nie tylko te, odpowiedzialne za dostarczanie prądu, poniosłyby milionowe straty, Ziemia pogrążyłaby się w kompletnej ciemności, natomiast życie, które znamy, odeszłoby w niepamięć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.