blacha
Twórca: Blachy Pruszyński
Treści źródłowe: Blachy Pruszyński

Doradztwo oraz dostawa na miejsce – blacha do budowy maszyn rolniczych

Tak wiele powstałych jakiś czas temu zakładów, jak i tych nowo powstałych, nowoczesnych producentów ma w swej rozbudowanej zwykle ofercie różne blachy. Generalnie ceny blachy różnią się ze względu na grubość, jakość i pochodzenie, co najczęściej łączy się z kosztami przewozu. Często zamawianą formą jest nie tylko cięcie blach plazmą, lecz także inna obróbka blach, taka jak m.in. wycinanie laserem.
Sprężyny
Treści źródłowe: http://www.vanel.com

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż sprężyny są wszędzie? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, żeby wskazać”wyliczyć przynajmniej kilka rzeczy, których działanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Dla przykładu choćby zegarek. Oczywiście, sprężynka w zegarku jest malutka, lecz niezwykle istotna.
Twórca: Ford

Markowe części samochodowe

Każdy samochód się eksploatuje. Jest to sprzęt jak każdy inny, zatem kiedyś coś się w nim musi popsuć, zużyć, wytrzeć. Nawet jeśli jeździmy autem okazjonalnie może się okazać, że niektóre elementy wymagają zmiany. Jeżeli potrzebujemy wymiany jakichś auto części warto zwrócić się do dobrego warsztatu, który te wymiany dla nas wykona.
chłodnictwo
Treści źródłowe: http://izolacje.gda.pl/

Nowe technologie w chłodnictwie

Nowe technologie w chłodnictwie? Dla wielu osób nie tylko definicja , ale także zastosowanie nie jest znane. Należy trzeba mieć świadomość, przeciw pozorom taki rodzaj technologii jest dostępny wszędzie. I coraz prężniej się rozwija. Dlaczego? Otóż eksploatacja nowoczesnych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. W związku z tym dobrze się przekonać w jakich dziedzinach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.
Nabrzeże Wisły z widokiem na plac budowy Stadionu Narodowego
Twórca: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Elementy zamienne do przyrządów rolniczych.

Do kategorii urządzeń rolniczych kwalifikuje się maszyny oraz narzędzia niezbędne do uprawy roślin. W rolnictwie ekstensywnym, znamionującym się nieco przestarzałą formą uprawy oraz występującym w krajach słabiej rozwiniętych gospodarczo, używa się pospolitych urządzeń do uprawy zbóż. W związku z czym, części zamienne do urządzeń rolniczych na tych terytoriach, często nie należą do specjalistycznych i nie cechują się złożoną instalacją ani montażem.
części do pługa
Twórca: STAL-HURT
Treści źródłowe: www.stal-hurt.com

SSAB (huta stali), czołowy producent najlepszych blach

Szwedzka marka SSAB, od dawna wiązana jest z bardzo wysoką jakością. Zamysłem przedsiębiorstwa było i jest kształtowanie świadomości renom wyrobów. Huta stali SSAB wyrabia stale do wielu branż przemysłu, koncentrując się na wyrobach niszowych i wysoko odpornych, do formowania na zimno. Zasięg przeznaczeń stali marki SSAB ograniczony jest wyłącznie przez fantazję konstruktorów.

Jak zabawić dziecko w pochmurny dzień? Sprężyny!

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko porozglądać się dookoła, żeby wymienić choćby parę przedmiotów, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Choćby w ramach rozrywki możemy zastanowić się, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.

Wybierz opakowanie bez pudła

Dobre opakowanie to podstawa zabezpieczenia danego zamówienia. Specjaliści od logistyki wiedzą o tym bardzo dobrze. Od opakowania zależy czy otrzymany towar będzie nieuszkodzony.
Twórca: KURSANT

Opony na zimę kup latem!

Za oknem lato w rozkwicie, upały, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o zimie, a tymczasem to najlepszy moment, by zaplanować kupno nowych opon zimowych do samochodu. Większość dystrybutorów w tej części roku sprzedaje opony zimowe po okazyjnych cenach.
chłodnictwo
Treści źródłowe: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Tak to jest, że trzeba cofnąć się w epokach, by docenić dzisiejsze rozwiązania techniczne świata. W krótkim wpisie zainteresuje was ciekawym tematem, jakim jest chłodnictwo, toteż zacznę od przybliżenia tego, jak dawniej konserwowano produkty spożywcze. Nie posiadając praktycznych chłodziarek, ludzie zwykle umieszczali zapasy w chłodnych piwnicach. Nie zapewniały one jednak zimna, niezbędnego do odpowiedniej konserwacji mięs i ryb.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.