Przeczytaj również proponowane artykuły w tym serwisie
Pieniądze, monety
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.
drukarnie i ich oferta

Jaka drukarnia jest najpewniejsza?

Jeśli chcemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory do czynienia z żadną firmą zajmującą się wydrukami możemy poszukać najlepszej oferty używając Internetu. Najpierw musimy pomyśleć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające dla przykładu wytłaczanie druku. Przykładowo firma druk ulotek kraków dysponuje takim sprzętem i gotowa jest się podjąć każdego zlecenia.
Tort weselny, tort ślubny
Twórca: bjearwicke
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak tanio urządzić wymarzone wesele?

Wyspy Karaibskie, Bali, głębie oceanu, a może dach najwyższego wieżowca? To tylko kilka przykładów nietypowych miejsc na wesele. Ich popularność z roku na rok rośnie, niestety ceny pomimo dużego zainteresowania nie maleją. Jak więc tanio, ale i modnie urządzić wymarzone wesele?
Praca i finanse
Last minute Turcja
Treści źródłowe: www.orlica.pl

Co z wakacjami?

Gdy chcemy wyjechać na wakacje letnie dobrze jest z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, rezerwacją noclegów w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
maszyna
Treści źródłowe: sxc.hu

Stal i blacha trudnościeralna – materiały o podwyższonej wytrzymałości

Inwestorzy i huty prześcigają się w uzyskiwaniu materiałów o doskonałej jakości. Przede wszystkim sita hardox można zaliczyć do szczególnie wytrzymałych sprzętów. Stal hardox wyróżnia się się niesamowicie niezwykłą trwałością. Producent hardox tworzy głównie stal spawalną, która jest odporna na rozmaite bodźce. Konsumenci cenią sobie w szczególności jakość kupowanych materiałów, lecz również istotna jest cena i okres realizacji. Sita hardox zaliczyć można do jednych z najlepszych na rynku, a zwłaszcza cieszących się sporym zainteresowaniem.
Twórca: materiały prasowe

Kursy dla kadry menedżerskiej

Wszyscy, co zatrudnieni są pod czyimś nadzorem, mają zwykle wyrobioną swoją prywatną ocenę przełożonego, jakiej raczej nikomu nie zdradzają – w obawie przed konsekwencjami. Lwia część pracowników każdego szczebla, zatrudnieni, jacy podlegają komuś innemu, kto silną ręką egzekwuje wypełnianie obowiązków i przydziela pochwały i nagany, mówi jednak zupełnie bez skrępowania: mój zwierzchnik to... wstaw sobie wybrane wulgarne słowo.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca i finanse

Jak promować swoją firmę w Internecie?

Reklama w Internecie wcale nie musi być kosztowna, aby była skuteczna. Z tego względu jest to dobra forma promocji nawet dla tych biznesmenów, którzy nie dysponują dużym budżetem. Popularność przedsiębiorstwa w sieci przekłada się na jej beneficjum. Zdobycie zaufania wśród internautów, a tym samym odbiorców, oznacza dynamiczny rozwój i nowiutkie możliwości, co jest jednym z wyznaczników powodzenia.
Lampa z diodami Led
Twórca: kogakure
Treści źródłowe: www.flickr.com

Niedrogie LEDy – czy to w ogóle możliwe?

Chociaż lampy LED są widocznie tańsze w eksploatacji, w wyniku 6-10 krotnie dłuższej trwałości w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich cena detaliczna w dalszym ciągu zniechęca skutecznie klientów. Chociaż kuszeni nieporównywalnie lepszą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych produktów LED, niezmiennie wybierają oni mniej kosztowne zamienniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za zbyt dużą cenę produktów LED.
materialy promocyjne
Twórca: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypromuj swą firmę niedrogo

W ofercie jest mnóstwo produktów, które posiadają sporą rolę w reklamowaniu przedsiębiorstwa, a jednocześnie są mocno praktyczne. Na pewno do głowy od razu wam nasuwają się długopisy. W poniższym tekście akurat miejsca im nie poświęcę, zaprezentuję za to kilka innych gadżetów. Standy kartonowe to bez wątpienia funkcjonalne gadżety.
Wszystkie artykuły z kategorii: Biznes
karty płatnicze

Ile kosztują "plastikowe pieniądze"?

Pierwszą kartę płatniczą wydano w Polsce w roku 1990. Wcześniej posiadali je tylko cudzoziemcy. Według danych NBP, dziś w portfelach Polacy mają już około 32 milionów "plastików". Właśnie zbadano do czego i jak używamy ich najczęściej.
Dla jednych posługiwanie się "plastikowym pieniądzem" jest już naturalnym wyborem, dla innych wiąże się jedynie z wypłatami z bankomatu.
klucze

Single a program Rodzina na Swoim

Wciąż wzrasta zainteresowanie programem Rodzina na Swoim, ale co w przypadku gdy chcemy zakupić mieszkanie z dopłatami rządowymi nie mając żony, męża ani dziecka? Rząd pomaga rodzinom w zakupie własnego mieszkania poprzez dofinansowanie 50% odsetek od kredytu przez pierwsze osiem lat jego spłaty. Zainteresowanie dopłatami wciąż rośnie.
BOŚ Bank
Twórca: BOŚ Bank

Wyjątkowa Loteria BOŚ Banku

Wciąż można wygrać 100 000 zł w Wyjątkowej Loterii BOŚ Banku. Aby wziąć w niej udział i stanąć do gry o nagrodę główną wystarczy do 27 grudnia br. założyć Konto Wyjątkowe w BOŚ Bank.
Wszystkie artykuły z kategorii: Finanse
praca
Twórca: HEMMERSBACH

Praca nie tylko dla magistra

Ukończenie renomowanej wyższej uczelni nie zawsze jest gwarancją zdobycia interesującej i dobrze płatnej pracy. Wśród polskich magistrów stale rośnie liczba bezrobotnych. Jaką ścieżkę kariery wybrać, by po wielu latach szkoły średniej i studiów realizować się zawodowo, a nie rejestrować w urzędzie pracy?
biuro
Twórca: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
stres

Wypalenie zawodowe – choroba motywacji

Motywacja skłania nas do podejmowania działań. To motor napędzający aktywność i kreatywność.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.