Przeczytaj również proponowane artykuły w tym serwisie
pozycjonowanie

Ty, dziecko i Twój dom czyli Twoja Firma – część IV

Wkroczyłaś już w świat biznesu. Gratulacje! Założyłaś własną stronę, nadałaś jej niepowtarzalny wygląd, który odzwierciedla Twoje zamiłowanie do e-biznesu, jaki zamierzasz prowadzić - a przy tym również dobrze się bawić. Nadszedł zatem czas na pokazanie jej światu.
Miasto, ekran LED
Twórca: Medas-Media
Treści źródłowe: Medas-Media

Nowe możliwości w outdoorze

Telebim przyciąga spojrzenia jak magnes. Ludzkie oko reaguje na ruch i światło, dzięki temu ekrany LED wyróżniają się w przestrzeni miejskiej i są oglądane przez przechodniów znacznie częściej, niż statyczne bilbordy.
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż

współcześnie jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Gros z nich pochodzi oczywiście z rynku wtórnego, ale także firmy deweloperskie Poznań budują nowe nieruchomości. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych udogodnień, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
Praca i finanse
Flaga UE
Twórca: Yukiko Matsuoka
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy istnieją efektywne rządowe programy wsparcia naszej przedsiębiorczości?

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej jest współcześnie niejednokrotnie selekcjonowanym sposobem na pozyskanie zatrudnienia. Praca na etacie w szeregu przypadków przestała bowiem być trwałym i bezpiecznym miejscem pracy, na skutek licznych zawahań koniunkturalnych. Prowadzenie swojej firmy dla wielu z nas jest wielkim marzeniem, które pragniemy zrealizować. Szczęśliwie nowoczesne realia konstytucyjne pozwalają nam na spełnienie naszego oczekiwania w względnie łatwy sposób. Przyjęte przez nasze państwo rozmaite zasady prawa europejskiego w wydatny sposób uzależniły nasze możliwości otworzenia lokalnej firmy, które od kilku lat stały się niebywale rozległe. Wielu z nas bowiem od dawna chciało ją uruchomić, lecz na naszej drodze pojawiało się ogromnie dużo przeciwności losowych. Instytucje europejskie tymczasem oferują nam wiele przyciągających rozwiązań, które w poważny sposób ułatwią nam start na rynku. Które z nich skutkiem tego powinniśmy wykorzystać, jeśliby zależy nam na dobrych efektach?
praca
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Pilnie potrzebne profesjonalne usługi detektywistyczne

Świadomość niewiernego męża czy niewiernej żony nie daje nam spać? Nie ma potrzeby tonąć w domysłach, które zatruwają nasze myśli a przy tym szkodzą zdrowiu. Jeżeli chcemy mieć wszystko czarno na białym najlepiej będzie skorzystać z usług detektywa, który albo rozwieje nasze wątpliwości, albo przyniesie nam niezbite dowody, dzięki którym będziemy w stanie wykonać właściwą decyzję.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Bydgoskie biura rachunkowe

Każdy szef firmy musi zmierzyć się z pewną istotną decyzją – utrzymywać wewnętrznych speców od rachunkowości czy zatrudnić zewnętrzne biuro rachunkowe. Obie te opcje mają pewne zalety. Decyzja powinna się oprzeć na takich cechach przedsiębiorstwa, jak skala kadry, finanse i skala praktykowanych transakcji pieniężnych.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca i finanse
komputery
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów w firmie spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.
Dzieci, Korbielów
Twórca: Hotel Fero Lux
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak promować usługi turystyczne?

Sprzedaż usług turystycznych nie musi polegać wyłącznie na udostępnianiu miejsc noclegowych uczestnikom wycieczki.
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Twórca: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Niezawodny sprzęt biurowy

Zarządzanie biurem to niełatwa sprawa. Posiadacze biznesów i zarządcy działów zakupów z pewnością wiedzą, ile zachodu wymaga nieustanne dbanie o wyposażenie i zasoby konieczne w pracy. Ergonomię pracy definiuje przede wszystkim sprawny sprzęt komputerowy z dobrym software, umożliwiający bezstresową pracę. Aby zapewnić odpowiednie działanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze firmy wystarczy wpisać do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i ujrzymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
Wszystkie artykuły z kategorii: Biznes
podatki
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Który z podatków jest mniejszy, gdy wynajmujemy mieszkanie?

Podatki w naszym kraju są dość zagmatwane. Można rzec, iż w zasadzie płacimy je od wszystkiego. Również właściciel lokalu mieszkalnego wynajmowanego powinien opłacać podatek za najem. Ma on jednakże możliwość wyboru typu opodatkowania, co wpływa na wielkość obciążenia. Aczkolwiek takie prawo posiadają osoby, które nie posiadają działalności gospodarczej w zakresie wynajmu.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Zewnętrzny audyt reakcją na kryzys

Do Polski nieustannie nadciąga recesja. W ostatnich latach kryzys wyszedł z USA i potłukł mocno nasz kontynent. To ciężki okres dla firm. Jeśli masz prywatne przedsiębiorstwo, będziesz musiał podjąć wiele dobrych kroków, by oddalić widmo plajty. Dobrym rozwiązaniem jest ogólna restrukturyzacja przedsiębiorstwa.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w małej i średniej firmie

Kiedy prowadzimy własne przedsiębiorstwo z pewnością nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Mnóstwo ludzi czuje strach na samo wspomnienie o audycie i uznaje go za następną straszną, konieczną kontrolę. Audytor staje się potworem czającym się na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko dlatego żeby móc je wykazać i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane prawidłowo i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem faktycznym a tym z raportu.
Wszystkie artykuły z kategorii: Finanse
biuro
Twórca: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
salon kobiet logo
Twórca: www.salonkobiet.pl

Mini Targi dla Kobiet Przedsiębiorczych we Wrocławiu

Chcesz wypromować swoją firmę niewielkim kosztem?
Gdy brakuje motywacji
Twórca: monsterpolska.pl
Treści źródłowe: monsterpolska.pl

Gdy brakuje motywacji

Czasem zdolny, pracowity i mający doskonałe wyniki pracownik zaczyna gorzej wykonywać swoje obowiązki. Powodem może być spadek motywacji do pracy. Eksperci monsterpolska.pl wskazują, jakie czynniki mogą wpływać na zniechęcenie pracownika oraz podpowiadają jak sobie z tym problemem poradzić.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.