Przeczytaj również proponowane artykuły w tym serwisie
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak odzyskać kontrolę nad budżetem w związku?

Jedno z nich rozrzutne podczas gdy drugie chce oszczędzać – organizacja domowego budżetu nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli związek nie posiada statusu małżeństwa. Wtedy, przed świeżo upieczonymi współlokatorami staje widmo finansowego sporu o wspólne finanse.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Rynek usług księgowych w Olsztynie

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobre miasto. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a sami studenci twierdzą, że zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Kierunek pozwala kształcić specjalistów w zakresie finansów, prowadzenia biznesu oraz samodzielnego planowania i prowadzenia firmy.
pieniądze
Twórca: JoshuaDavisPhotography.com

Najlepszy i najgorszy ROR na rynku

Posiadanie w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) to w dzisiejszych czasach konieczność. Warto więc przyjrzeć się kosztom jego prowadzenia i ewentualnym zyskom jakie może przynieść oferowane przez Bank oprocentowanie.
Praca i finanse
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Jeżeli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią możemy poszukać najlepszej oferty używając sieci. Najpierw musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia ma maszyny pozwalające na, dla przykładu tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
oprogramowanie
Twórca: Creative Tools
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaką rolę będzie pełnił tester podczas wytwarzania oprogramowania, jakie powinien mieć cechy.

Jeszcze całkiem niedawno tradycyjny informatyk kojarzony był z osobą, która zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z programami i komputerami. Lecz ogromny postęp, jaki się dokonał w tym obszarze spowodował, że pojawiać się zaczęły coraz węższe specjalności. Swoimi rzeczami zajmują się obecnie informatycy od sprzętu, sieci czy aplikacji użytkowych, także jeśli chodzi o oprogramowanie dużo się zmieniło.
spotkanie załogi, biznes
Twórca: DoDEA
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby zarządzania przedsiębiorstwem

Obecnie system zarządzania wielką firmą jest niezwykle skomplikowany i działa w oparciu o różne wspomagające go mechanizmy. Ciężko określić, gdzie przebiega granica pozwalająca definiować, że dana firma jest już korporacją. Należy przyjąć, że jest ona bardzo płynna.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca i finanse
praca
Twórca: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukiwane fachy

Zawód pielęgniarki jest królestwem kobiet. Pielęgniarki które chcą pracować w lecznicach winny zdawać sobie sprawę, że zostaną zaangażowane w układzie zmianowym, ponieważ w oddziałach służby zdrowia powinny być obecne bez przerwy.
Pielęgniarki cieszą się jednym z największych zaufaniem społecznym.

Nie przepłacaj za oprogramowanie w firmie

Zdolny handlowiec jest w stanie zaoferować program, który nie jest do niczego pomocny. Na półkach firm z całego świata jest krocie takich aplikacji. W Anglii firmy płacą za to rocznie około 100 funtów na komputer. W USA - 100 dolarów.

Przeciętna firma w Polsce prawie 20 proc. budżetu IT przeznacza na oprogramowanie. Nie chodzi tu jedynie o kupno aplikacji, ale też np. o licencje na ich wykorzystywanie (czasem jest tak, że licencję trzeba opłacać co roku, choć samo oprogramowanie kupiło się kilka lat wcześniej).
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Twórca: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Niezawodny sprzęt biurowy

Zarządzanie biurem to niełatwa sprawa. Posiadacze firm i szefowie logistyczni na pewno wiedzą, jak uciążliwe jest ciągle dbanie o wyposażenie i zasoby konieczne w pracy. Higienę pracy określa przede wszystkim wydajny hardware z funkcjonalnym software, zapewniający komfortową pracę. Aby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze przedsiębiorstwa wystarczy wprowadzić do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i zobaczymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
Wszystkie artykuły z kategorii: Biznes
praca
Twórca: KIANO
Treści źródłowe: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Wszelkiego rodzaju firmy o wiele częściej wykorzystują outsourcing. Spowodowane jest to zazwyczaj tym, że tego typu działanie opłaca się bardziej, niż utrzymywanie niektórych departamentów w przedsiębiorstwie. Świetnym przykładem jest doradztwo personalne.
Portfel, pieniądze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Młotek sędziego
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Skutecznie pomagajmy! cz. 1

Uczestnicząc w programie edukacyjnym „Podatki – Prawa człowieka” organizowanego przez Helsińską Fundację Praw Człowieka stykam się z wieloma prawno – podatkowymi barierami, z jakimi muszą się borykać organizacje NGO.
Wszystkie artykuły z kategorii: Finanse
dziadek
Twórca: Flickr.com, ZeroOne

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
taxpol logo
Twórca: TAX-POL

Zwrot podatku z Holandii

Klienci szukający pomocy w zwrocie podatku z pracy w Holandii nie zdają sobie często sprawy, jakich dokumentów powinni domagać się od pracodawcy, o co pytać firmę rozliczającą, na co zwracać uwagę, aby być zadowolonym z usługi zwrotu podatku i nie zostać oszukanym.
stres

Wypalenie zawodowe – choroba motywacji

Motywacja skłania nas do podejmowania działań. To motor napędzający aktywność i kreatywność.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.