Przeczytaj również proponowane artykuły w tym serwisie
drukarka
Twórca: Epson
Treści źródłowe: Epson

Gdzie naprawić drukarkę

Kserokopiarki Wrocław i opieka dla dziecka – czyli jakie usługi znajdziesz w Internecie. Powszechność usług w Internecie raczej nie zaskakuje. Dla większości Internet to nie tylko niezbędne narzędzie, ale także drugi dom i podstawowe źródło informacji. Są tacy, którzy także na zakupy ruszają tylko do komputera. Co znajdziemy w sieci, a co dopiero w niej się pojawia?
komputery
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów w firmie firmie to kwestia niebanalna. Od narzucenia systemu i kontroli należałoby zabierać się za synchronizacje administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.
Kask, BHP
Twórca: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jaki sposób zatroszczyć się o poziom bezpieczeństwa swoich pracowników?

Czy polscy pracownicy mogą czuć się całkowicie bezpiecznie? Definitywnie nie! Choć zapewne w takich państwach, w których ogólnie bardzo się dba o takowe kwestie, również w żadnym razie nie ma całkowitej pewności. Chociaż na nieszczęście nadal w Polsce jest sporo więcej wypadków, niż w tych państwach, do których najzwyczajniej w świecie aspirujemy. Na szczęście to się zmienia. Choćby z takiej przyczyny, że prawo w Polsce jednak zmienia się na dużo lepsze. Poza tym, generalnie polscy przedsiębiorcy i zwykli pracownicy mają sporo większą wiedzę i świadomość.
Praca i finanse
Ogród na wsi
Twórca: Sideshow Bruce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy domy czy mieszkania?

Najbliższy rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę stanu rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w nadchodzących miesiącach?
Księgowość, finanse
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Komu przydają się interaktywne formularze?

Rozliczenie podatku i wzory ważnych dokumentów – w Sieci można znaleźć dosłownie wszystko. Mało tego, mnóstwo formularz można szybko uzupełnić przy pomocy komputera. Po co nam interaktywne dokumenty?
Domeny to wizytówka twojej strony

Jak wybrać najlepszą domenę?

Liczba odsłon naszej strony w siei zazwyczaj jest uzależnione w istotnym stopniu także od jej adresu. Kiedy będzie łatwy do zapamiętania, związany z działką biznesu w której działamy i dość krótki, będziemy mieli spore szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet jeżeli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca i finanse
biuro
Twórca: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Język to podstawa

Od okresu, gdy we Francji rządził Ludwik XIV, francuski stał się językiem rządzących, ekonomii oraz dyplomacji. Sytuacja ta kompletnie się odmieniła, gdy w wyniku wojen światowych oraz narodzin siły USA język angielski stał się dominujący na świecie. Obecnie uczy się go na każdym stadium oświatowym – począwszy od zerówki, aż po studia doktoranckie na uniwersytecie. Bez porządnej biegłości w języku Szekspira niełatwo odnieść sukces w aktualnym świecie.
E-biznes, internet
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Zarządzanie dokumentami - kluczowy proces w firmie

Jednym z podstawowych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Zwyczajny, papierowy sposób jest powolny i zawodny, ze względu choćby na sytuację gdy jakiś istotny dokument na przykład może się gdzieś zapodziać, z czego później wynikają poważne komplikacje. Potrzeba przyspieszenia komunikacji pomiędzy pracownikami firm i tym samym unikania takich sytuacji, zapoczątkowała tworzenie oprogramowania szerzej znanego pod pojęciem workflow.

Dokumentacja zastępcza i premie na jej podstawie

Jeśli obliczamy stawkę wynagrodzenia posiłkując się dokumentacją zastępczą, trzeba wziąć pod uwagę te składki wynagrodzenia, które przysługiwały w okresie zatrudnienia jako składniki stałe składniki i zostały opisane jako np. wynagrodzenie zasadnicze.

Składniki wynagrodzenia takie jak premie, dodatki czy nagrody, powinny być brane pod uwagę jedynie wtedy, kiedy dokumenty wykazują ich rzeczywistą wypłatę. Co więcej, również jeśli od wspomnianych wcześniej składników istniał obowiązek uiszczania opłaty z tytułu ubezpieczenia (społecznego, emerytalnego, rentowego).
Wszystkie artykuły z kategorii: Biznes
Portfel, pieniądze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Adres www to podstawa na naszej stronie
Treści źródłowe: searchmarketingpost.com

Jaka będzie idealna domena

Liczba odsłon naszej witryny w internecie zazwyczaj jest uzależnione w ogromnym stopniu także od jej adresu. Gdy będzie prosty do zapamiętania, związany z branżą w której funkcjonujemy i stosunkowo krótki, będziemy mieli duże szanse, że potencjalny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
dokumenty
Twórca: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pojęcie i funkcje weksla in blanco

Polskie prawo nie formułuje definicji weksla. Przepisy prawa wekslowego określają jedynie istotne elementy treściowe charakteryzujące weksle danego rodzaju. Mimo tego, z wekslami możemy się spotkać dość często, m.in. prowadząc działalność gospodarczą, czy też w sytuacjach związanych z pożyczkami i kredytami.
Wszystkie artykuły z kategorii: Finanse
Indywidualny kurs języków obcych
Twórca: Moose
Treści źródłowe: http://www.moose.pl

Jak wybrać najlepszy kurs językowy?

Hiszpański w szkole językowej czy angielski z dojazdem lektora? Osoby, które na co dzień pracują bądź uczą się w centrach miast często wolą przyjeżdżać na zajęcia prowadzone w szkole (typu angielski wrocław) inni dla odmiany wolą lekcje prowadzone w domu, biurze czy kawiarni.
praca
Twórca: KIANO
Treści źródłowe: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który odnosi się do stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, sporów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.
Moose - Centrum Języków Obcych
Twórca: Moose.pl
Treści źródłowe: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych to najszybciej rozwijająca się w kraju placówka oferująca kursy języków obcych (typu niemiecki Wrocław itp). Na polskim rynku szkoła istnieje już od 17 lat, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą dziesiątki tysięcy osób indywidualnych i instytucji, które skorzystały z naszej oferty.
Wszystkie artykuły z kategorii: Praca
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.