Przeczytaj również proponowane artykuły w tym serwisie
analiza podatkowa
Twórca: Images Money
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypełnianie deklaracji fiskalnej jest dla Ciebie uciążliwe - zrób to online!

Rokrocznie zarówno jako pracownicy, jak i pracodawcy mamy zobowiązanie złożenia deklaracji skarbowej do należytego urzędu. Nie da się ukryć, że powoduje to gro trudności wielu osobom i pochłania gro czasu.

Bytom: termin referendum ustalony na 17 czerwca

Oficjalny termin wyborów ustalono na 17 czerwca - tydzień wcześniej, niż zapowiadano (24 czerwiec). W tym czasie zebrano ponad 40 tys. podpisów, a prezydent przygotowuje się do obrony swojej kadencji.

Strajk w radomskim szpitalu trwa nadal

Wczorajsze rozmowy dyrekcji z protestującymi w RadomskimSzpitalu Specjalistycznym pielęgniarkami zakończyły się fiaskiem. Strajk będzie kontynuowany - zapowiada przewodnicząca szpitalnego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Anna Trzaszczka.

Rząd chce znów załatać dziurę budżetową pieniędzmi przyszłych emerytów

Premier Donald Tusk, na specjalnej konferencji prasowej ogłosił dalsze plany "zagospodarowania" pieniędzy przyszłych emerytów, tym razem odłożonych w Otwartych Funduszach Emerytalnych.

Media znów nagłaśniają, że Donald Tusk padł ofiarą "Google Bomb"

Polskie media po raz kolejny poinformowały, że Donald Tusk padł ofiarą ataku spamowego zwanego "Google Bomb". Oznacza to, że po wpisaniu do wyszukiwarki danego słowa (w tym przypadku "kłamca") wyniki są związane z czymś, bądź kimś innym – w przypadku słowa kłamca, nadal najwyżej znajduje się link do hasła w Wikipedii o Tusku. Działania takie mają zwykle na celu ośmieszenie osoby publicznej, w którą są kierowane
Wszystkie artykuły z kategorii: Gospodarka

UE przeznaczy 135 mln zł na projekty internetowe

Ponad 135 mln złotych przeznaczy Unia Europejska na dofinansowanie mikro- i mini projektów internetowych. Pieniądze można przeznaczyć na finansowanie pensji, wynajmu czy sprzętu. Za dwa tygodnie rusza nabór wniosków.

Obama: Stanom grozi podwojenie bezrobocia

Nowy prezydent USA, Barack Obama, wygłosił radiowe orędzie. Oznajmił w nim, że Stanom Zjednoczonym grozi podwojenie panującego obecnie bezrobocia, której już w tej chwili jest najwyższe od 26 lat. „Zaczynamy nowy rok i administrowanie krajem od bezprecedensowego kryzysu” – powiedział.

Komorowski: Rosja traci na wiarygodności

Bronisław Komorowski uważa, że utrata wiarygodności już daje do myślenia europejskim przywódcom.
Wszystkie artykuły z kategorii: Katastrofy i klęski żywiołowe

Jak i komu przekazać jeden procent podatku

Od kilku lat podatnicy mają możliwość przekazywania 1% należnego podatku na konto wybranej organizacji pozarządowej zamiast do skarbu państwa.

SMS-owi oszuści wykorzystują katastrofę samolotu pod Smoleńskiem

Oszuści bez skrupułów wykorzystają każde wydarzenie, by wyłudzić pieniądze. Operatorzy przestrzegają przed kolejnymi SMS-owymi akcjami z powodu sobotniej tragedii.

Warszawa: protest związkowców w imieniu ochroniarzy firmy IKEA

W środę 18 listopada w Warszawie odbył się protest związkowców IKEA na Targówku. Pikietujący domagali się podwyżek płac ochroniarzy (do 10 zł za godzinę), funduszu socjalnego oraz prawa pracowników do wstępowania w szeregi związkowców.
Wszystkie artykuły z kategorii: Kryzysy finansowe
kalkulator
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość - formy i techniki

Niewątpliwie kooperacja z firmą oferującą księgowość warszawa daje podmiotom gospodarczym bardzo ważne poczucie bezpieczeństwo|bezpieczeństwa oraz świadomość, że pozostaje się w przepisowych kontaktach z urzędami zewnętrznymi. Ponad to, przy rzetelności ich działań, można spodziewać się obniżenia kosztów własnych firmy. Równocześnie, stała konsultacja z biurem księgowym, minimalizuje ryzyko podejmowania nierentownych przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo, współpraca z doświadczoną firmą zewnętrzną nie wymaga inwestowania w nią w postaci zapewnienia szkoleń, jak to ma miejsce w sytuacji zaangażowania specjalisty wewnątrz firmy.
Flaga Unii Europejskiej

Dotacje unijne – co z nimi?

Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie przekazano niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są niesamowicie nietrafione, bo o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc małych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).

MAC: kierunki zmian w sprawie zbiórek publicznych

- Chodzi o ułatwienie ofiarności, o to, by było łatwiej zbierać pieniądze na publiczne cele. Chciałbym doprowadzić do przesunięcia roli państwa tak, by w sprawie zbiórek publicznych nie zajmowało się ono zezwoleniami, ale tworzyło ramy organizacyjne, a w realnej przestrzeni – dbało o bezpieczeństwo – taki kierunek zmian w przepisach o zbiórkach publicznych Michał Boni przedstawił 4 lipca podczas nieformalnego spotkania poświęconego zbiórkom.'''
Wszystkie artykuły z kategorii: Ptasia grypa
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.