pieniądze
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Nowoczesna inwentaryzacja

INWENTARYZACJA- zbiór działań rachunkowych dążących do sporządzenia dokładnego spisu z natury części majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na określony dzień. Polega ona na ustaleniu przy pomocy spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja znana jest jako koszmar większej części przedsiębiorstw.
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Jeżeli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią możemy poszukać najlepszej oferty używając sieci. Najpierw musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia ma maszyny pozwalające na, dla przykładu tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
praca
Twórca: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukiwane fachy

Zawód pielęgniarki jest królestwem kobiet. Pielęgniarki które chcą pracować w lecznicach winny zdawać sobie sprawę, że zostaną zaangażowane w układzie zmianowym, ponieważ w oddziałach służby zdrowia powinny być obecne bez przerwy.
Pielęgniarki cieszą się jednym z największych zaufaniem społecznym.

Nie przepłacaj za oprogramowanie w firmie

Zdolny handlowiec jest w stanie zaoferować program, który nie jest do niczego pomocny. Na półkach firm z całego świata jest krocie takich aplikacji. W Anglii firmy płacą za to rocznie około 100 funtów na komputer. W USA - 100 dolarów.

Przeciętna firma w Polsce prawie 20 proc. budżetu IT przeznacza na oprogramowanie. Nie chodzi tu jedynie o kupno aplikacji, ale też np. o licencje na ich wykorzystywanie (czasem jest tak, że licencję trzeba opłacać co roku, choć samo oprogramowanie kupiło się kilka lat wcześniej).
spotkanie załogi, biznes
Twórca: DoDEA
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne sposoby zarządzania przedsiębiorstwem

Obecnie system zarządzania wielką firmą jest niezwykle skomplikowany i działa w oparciu o różne wspomagające go mechanizmy. Ciężko określić, gdzie przebiega granica pozwalająca definiować, że dana firma jest już korporacją. Należy przyjąć, że jest ona bardzo płynna.
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Twórca: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Niezawodny sprzęt biurowy

Zarządzanie biurem to niełatwa sprawa. Posiadacze firm i szefowie logistyczni na pewno wiedzą, jak uciążliwe jest ciągle dbanie o wyposażenie i zasoby konieczne w pracy. Higienę pracy określa przede wszystkim wydajny hardware z funkcjonalnym software, zapewniający komfortową pracę. Aby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze przedsiębiorstwa wystarczy wprowadzić do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i zobaczymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
praca
Twórca: KIANO
Treści źródłowe: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Wszelkiego rodzaju firmy o wiele częściej wykorzystują outsourcing. Spowodowane jest to zazwyczaj tym, że tego typu działanie opłaca się bardziej, niż utrzymywanie niektórych departamentów w przedsiębiorstwie. Świetnym przykładem jest doradztwo personalne.
Praca, biznesmen
Twórca: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Biura tłumaczeń

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość przynajmniej trzech języków zdaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niezbyt wielu spośród nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najpowszechniej używany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, między innymi we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy w przewadze jest język niemiecki.
praca
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Kariera programisty

Informatyk to człowiek, która na brak ofert pracy nie może być niezadowolona. Jest to w w kraju teraz najlepiej płatny zawód. A każda firma bez względu na jej profil ma swoich oddziałach, dział IT. Na rynku otwiera się także wiele agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę znajdzie również programista.

Nowy projekt ustawy o ZUS

Po raz kolejny przedsiębiorcy pokrzywdzeni przez ZUS spotkali się w Kancelarii Premiera z ministrem Michałem Boni oraz prezesem ZUS Zbigniewem Derdziukiem. Tym raz poszkodowani przedstawili wzór ustawy zakładającej całkowitą abolicję spornych składek.

Spór dotyczy składek nielegalnie - jak twierdzą przedsiębiorcy - ściąganych przez ZUS. Niezbicie o jakości przepisów uchwalanych przez polski parlament mogą świadczyć słowa prezesa ZUS, który stwierdził "inaczej czytamy te same przepisy".
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.