Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końcowych miesięcy 2011 ceny mieszkań nurkują w dół. Analitycy uważają, że ten trend się utrzyma przez dłuższy czas, jest szansa, że aż do przyszłego roku. Podobnie wygląda sytuacja na rynku willowym. Tam silny spadek nastąpił trzy miesiące temu i widać go do dzisiaj. Czy mamy w takim razie idealny czas, by załatwić sobie własne M? Wygląda na to, że tak, choć może powinno się chwilę odwlec decyzję, by upolować opłacalniejsze okazje. Za parę miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować kolejne spadki cen.
Towary z Niemiec
Treści źródłowe: http://www.luna24.pl/

Towary z Niemiec

Teraz nie trzeba przechadzać się na zatłoczone targi, by tam znaleźć kosmetyki z Niemiec i inne produkty zza Odry. Wiele działalności biznesowych, które sprzedają niemieckie produkty, odszukasz wchodząc do internetu. Niemcy są znane od dekad z bogatego wytwórstwa chemicznego.

Jak promować swoją firmę w Internecie?

Reklama w Internecie wcale nie musi być kosztowna, aby była skuteczna. Z tego względu jest to dobra forma promocji nawet dla tych biznesmenów, którzy nie dysponują dużym budżetem. Popularność przedsiębiorstwa w sieci przekłada się na jej beneficjum. Zdobycie zaufania wśród internautów, a tym samym odbiorców, oznacza dynamiczny rozwój i nowiutkie możliwości, co jest jednym z wyznaczników powodzenia.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Marketing na ulicach miasta

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na postojach lub blokach. Billboard może jednak pojawiać się w formie elektronicznej, czyli pojawić się w internecie, ewentualnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Billboardy reklama
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Dlaczego warto inwestować w billboardy

W dwudziestym pierwszym wieku ogrom trudności z kwestiami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy od reklamy i marketingu. Ciężko dokonać wyboru, mając do dyspozycji wielką ilość różnorodnych ofert reklamowych. Billboardy w Kaliszu czy może normalna reklama prasowa lub spot telewizyjny? Na pewno warto odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć istotny ogląd całej sprawy.
Praca, biznesmen
Twórca: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Biura tłumaczeń

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość przynajmniej trzech języków obcych wydaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.

Kontrola ZUS

Wielce opóźnia się informatyzacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - czytamy w "Rzeczpospolitej".

System usprawniający kontrole zwolnień lekarskich, który wedle zapewnień ZUS i Ministerstwa Zdrowia miał ruszyć w nadchodzącym roku, nie powstanie w tym czasie.
- Już wiemy, że to niewykonalne - wyjawia rzecznik Zakładu Jacek Dziekan. "Rzeczpospolita" dodaje, że dzięki systemowi zwolnienie byłoby śledzone w sieci, a ZUS od razu mógłby skontrolować, czy pracownik tak naprawdę choruje.

Ściąganie należności z firm to same kłopoty

Powyżej 35 proc. firm nie reguluje swoich zobowiązań, bo nie dostaje zapłaty od innych, a niespełna 34 proc. ogranicza z tego powodu inwestycje - wynika z Indeksu Należności Przedsiębiorstw (INP) w Polsce, stworzonego przez Krajowy Rejestr Długów BIG.

Podczas wtorkowego spotkania zapoczątkowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce podano też, że z przyczyn problemów ze ściąganiem należności w październiku 2011 r. - 9,2 proc. firm limitowało zatrudnienie oraz wzrost pensji, a 7,2 proc. miało kłopoty z wprowadzaniem najnowszych produktów na rynek, zaś 6,5 proc. podnosiło ceny wyrobów lub usług.
konto bankowe
Twórca: Ken Teegardin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zarządzanie firmą - które konto jest najkorzystniejsze

Zarządzanie firmą wiąże się z wypełnianiem wielu spraw formalnych. Rzecz jasna to nie tylko przygotowanie planu biznesowego, zajmowanie się fakturami, sprawy związane z księgowością, prowadzenie działu kadr itp. Niezwykle istotne są najlepsze wybory, np. odpowiednie konto dla firmy. Warto zapoznać się z opiniami i wybrać to, co najodpowiedniejsze dla naszej działalności.
Wybierając konto osobiste nie mamy większego problemu, gdyż ważne są tylko nasze potrzeby. Jeżeli natomiast mowa o koncie firmowym musimy wziąć pod uwagę kilka innych czynników.
Porady prawne
Treści źródłowe: prawo.legeo.pl

Szukamy pomocy specjalisty od prawa

Porady prawne online odniosły wielki sukces. Od chwili wprowadzenia się do cyberprzestrzeni wcale nie musisz odwiedzać takich przybytków, jak kancelaria prawna, by uzyskać odpowiedź nawet na arcytrudny problem prawny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.