Miasto, ekran LED
Twórca: Medas-Media
Treści źródłowe: Medas-Media

Nowe możliwości w outdoorze

Telebim przyciąga spojrzenia jak magnes. Ludzkie oko reaguje na ruch i światło, dzięki temu ekrany LED wyróżniają się w przestrzeni miejskiej i są oglądane przez przechodniów znacznie częściej, niż statyczne bilbordy.
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż

współcześnie jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Gros z nich pochodzi oczywiście z rynku wtórnego, ale także firmy deweloperskie Poznań budują nowe nieruchomości. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych udogodnień, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
komputery
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów w firmie spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.
Dzieci, Korbielów
Twórca: Hotel Fero Lux
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak promować usługi turystyczne?

Sprzedaż usług turystycznych nie musi polegać wyłącznie na udostępnianiu miejsc noclegowych uczestnikom wycieczki.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Bydgoskie biura rachunkowe

Każdy szef firmy musi zmierzyć się z pewną istotną decyzją – utrzymywać wewnętrznych speców od rachunkowości czy zatrudnić zewnętrzne biuro rachunkowe. Obie te opcje mają pewne zalety. Decyzja powinna się oprzeć na takich cechach przedsiębiorstwa, jak skala kadry, finanse i skala praktykowanych transakcji pieniężnych.
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Twórca: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Niezawodny sprzęt biurowy

Zarządzanie biurem to niełatwa sprawa. Posiadacze biznesów i zarządcy działów zakupów z pewnością wiedzą, ile zachodu wymaga nieustanne dbanie o wyposażenie i zasoby konieczne w pracy. Ergonomię pracy definiuje przede wszystkim sprawny sprzęt komputerowy z dobrym software, umożliwiający bezstresową pracę. Aby zapewnić odpowiednie działanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze firmy wystarczy wpisać do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i ujrzymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
drukarka
Twórca: Epson
Treści źródłowe: Epson

Gdzie naprawić drukarkę

Kserokopiarki Wrocław i opieka dla dziecka – czyli jakie usługi znajdziesz w Internecie. Powszechność usług w Internecie raczej nie zaskakuje. Dla większości Internet to nie tylko narzędzie pracy, ale także drugi dom i główne źródło informacji. Są tacy, którzy nawet na zakupy spożywcze ruszają prosto do komputera. Co można znaleźć w sieci, a co dopiero w niej się pojawia?
podatki
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Który z podatków jest mniejszy, gdy wynajmujemy mieszkanie?

Podatki w naszym kraju są dość zagmatwane. Można rzec, iż w zasadzie płacimy je od wszystkiego. Również właściciel lokalu mieszkalnego wynajmowanego powinien opłacać podatek za najem. Ma on jednakże możliwość wyboru typu opodatkowania, co wpływa na wielkość obciążenia. Aczkolwiek takie prawo posiadają osoby, które nie posiadają działalności gospodarczej w zakresie wynajmu.

Wrzesień miesiącem ostrożności na giełdzie

Spadek eksportu Japonii w lipcu o ponad 3 proc. jest późniejszym potwierdzeniem, że światowa gospodarka nie podąża ścieżką wzrostu. Po wzroście od sierpniowych dołków o ponad 8 proc. i amerykańskie indeksy mogą tracić.

W piątek naczelnym danymi ze świata będą informacje z amerykańskiego rynku pracy. Ekonomiści zapowiadają stabilizację stopy bezrobocia na poziomie 9,1 proc. oraz spadek liczby nowych miejsc pracy tworzonych przez przedsiębiorstwa. Warto przypomnieć, że w tym tygodniu rozczarowujące okazały się analogiczne publikacje ze strefy euro (wzrost stopy bezrobocia do 10 proc.) i z Japonii (4,7 proc.).
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w małej i średniej firmie

Kiedy prowadzimy własne przedsiębiorstwo z pewnością nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Mnóstwo ludzi czuje strach na samo wspomnienie o audycie i uznaje go za następną straszną, konieczną kontrolę. Audytor staje się potworem czającym się na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko dlatego żeby móc je wykazać i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane prawidłowo i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem faktycznym a tym z raportu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.