pieniądze
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Nowoczesna inwentaryzacja

INWENTARYZACJA- zbiór działań rachunkowych dążących do sporządzenia dokładnego spisu z natury części majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na określony dzień. Polega ona na ustaleniu przy pomocy spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja znana jest jako koszmar większej części przedsiębiorstw.
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak odzyskać kontrolę nad budżetem w związku?

Jedno z nich rozrzutne podczas gdy drugie chce oszczędzać – organizacja domowego budżetu nie jest sprawą prostą. Szczególnie, jeśli związek nie posiada statusu małżeństwa. Wtedy, przed świeżo upieczonymi współlokatorami staje widmo finansowego sporu o wspólne finanse.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Rynek usług księgowych w Olsztynie

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobre miasto. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a sami studenci twierdzą, że zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Kierunek pozwala kształcić specjalistów w zakresie finansów, prowadzenia biznesu oraz samodzielnego planowania i prowadzenia firmy.
pieniądze
Twórca: JoshuaDavisPhotography.com

Najlepszy i najgorszy ROR na rynku

Posiadanie w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) to w dzisiejszych czasach konieczność. Warto więc przyjrzeć się kosztom jego prowadzenia i ewentualnym zyskom jakie może przynieść oferowane przez Bank oprocentowanie.
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Jeżeli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy do tej pory kontaktu z żadną drukarnią możemy poszukać najlepszej oferty używając sieci. Najpierw musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia ma maszyny pozwalające na, dla przykładu tłoczenie nadruków. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
praca
Twórca: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukiwane fachy

Zawód pielęgniarki jest królestwem kobiet. Pielęgniarki które chcą pracować w lecznicach winny zdawać sobie sprawę, że zostaną zaangażowane w układzie zmianowym, ponieważ w oddziałach służby zdrowia powinny być obecne bez przerwy.
Pielęgniarki cieszą się jednym z największych zaufaniem społecznym.
praca
Twórca: KIANO
Treści źródłowe: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Wszelkiego rodzaju firmy o wiele częściej wykorzystują outsourcing. Spowodowane jest to zazwyczaj tym, że tego typu działanie opłaca się bardziej, niż utrzymywanie niektórych departamentów w przedsiębiorstwie. Świetnym przykładem jest doradztwo personalne.
Portfel, pieniądze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Młotek sędziego
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Skutecznie pomagajmy! cz. 1

Uczestnicząc w programie edukacyjnym „Podatki – Prawa człowieka” organizowanego przez Helsińską Fundację Praw Człowieka stykam się z wieloma prawno – podatkowymi barierami, z jakimi muszą się borykać organizacje NGO.
Ogród na wsi
Twórca: Sideshow Bruce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy domy czy mieszkania?

Najbliższy rok przyniesie poważne zmiany w polskiej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć korzystnie na poprawę sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania i domy na sprzedaż będą poszukiwane przez kupujących w najbliższym czasie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.