Ogród na wsi
Twórca: Sideshow Bruce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy domy czy mieszkania?

Najbliższy rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę stanu rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w nadchodzących miesiącach?
Księgowość, finanse
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Komu przydają się interaktywne formularze?

Rozliczenie podatku i wzory ważnych dokumentów – w Sieci można znaleźć dosłownie wszystko. Mało tego, mnóstwo formularz można szybko uzupełnić przy pomocy komputera. Po co nam interaktywne dokumenty?
Portfel, pieniądze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
Domeny to wizytówka twojej strony

Jak wybrać najlepszą domenę?

Liczba odsłon naszej strony w siei zazwyczaj jest uzależnione w istotnym stopniu także od jej adresu. Kiedy będzie łatwy do zapamiętania, związany z działką biznesu w której działamy i dość krótki, będziemy mieli spore szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet jeżeli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
Adres www to podstawa na naszej stronie
Treści źródłowe: searchmarketingpost.com

Jaka będzie idealna domena

Liczba odsłon naszej witryny w internecie zazwyczaj jest uzależnione w ogromnym stopniu także od jej adresu. Gdy będzie prosty do zapamiętania, związany z branżą w której funkcjonujemy i stosunkowo krótki, będziemy mieli duże szanse, że potencjalny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
dokumenty
Twórca: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pojęcie i funkcje weksla in blanco

Polskie prawo nie formułuje definicji weksla. Przepisy prawa wekslowego określają jedynie istotne elementy treściowe charakteryzujące weksle danego rodzaju. Mimo tego, z wekslami możemy się spotkać dość często, m.in. prowadząc działalność gospodarczą, czy też w sytuacjach związanych z pożyczkami i kredytami.
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Inwestować w mieszkania czy fundusze?

Od 2000 roku coraz większą popularność zdobywa pośrednie inwestowanie na rynku nieruchomości. Jakie zalety i wady niesie ze sobą wybór tej metody lokaty kapitału?
Pieniądze, monety
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.

Pojęcie choroby zawodowej

Co to jest choroba zawodowa? Czy każda choroba może być uznana za chorobę zawodową? Jakie muszą być spełnione przesłanki dla uznania danej choroby za chorobę zawodową? Co przysługuje pracownikowi, u którego została stwierdzona choroba zawodowa?
Księgowość, finanse
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Prawdą jest, że niestety Polska nie jest krajem za bardzo majętnym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co bytować i zaciągają długi w banku albo korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo powszechne jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy wiele ich rodzajów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.