analiza podatkowa
Twórca: Images Money
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypełnianie deklaracji fiskalnej jest dla Ciebie uciążliwe - zrób to online!

Rokrocznie zarówno jako pracownicy, jak i pracodawcy mamy zobowiązanie złożenia deklaracji skarbowej do należytego urzędu. Nie da się ukryć, że powoduje to gro trudności wielu osobom i pochłania gro czasu.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Rynek usług księgowych w Olsztynie

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobry wybór. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a według opinii studentów wykłady są interesujące. Kierunek pozwala kształcić specjalistów w zakresie finansów, księgowości oraz prowadzenia szeroko pojętego biznesu.
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak odzyskać pieniądze od bankrutującego biura podróży?

Upadek Sky Club i Triady w znacznym stopniu zmniejszył zaufanie klientów do biur podróży. Jednak nie warto ostatecznie rezygnować z wyjazdów organizowanych przez biura. Zaś ryzyko utraty pieniędzy za wykupione wycieczki można zniwelować, płacąc za nie przy użyciu karty kredytowej.
loft
Twórca: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Treści źródłowe: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Wirtualne biura księgowe

Jeżeli założyliśmy swoją działalność, to świetnie wiemy, że niezwykle ciężko jest samodzielnie panować nad wszystkimi sprawami. Nawet jeśli jest to działalność jednoosobowa, to i tak wymaga wiele zaangażowania, jak także energii. Zakładając biznes, bardziej koncentrujemy się na skutecznym pomyśle i produkcie, który będziemy rozprowadzać.
skarbonka
Twórca: annia316

Lokata we własny dom

Od dziesiątek, a może nawet setek lat nieruchomości są najlepszą inwestycją. Także i u nas pomysł zarabiania na nich jest ostatnio bardzo modny. Rozwijając tę myśl, najlepszą i najbardziej oczywistą lokatą kapitału jest budowa własnego domu. Pamiętajmy jednak, że jest to inwestycja długofalowa
kościół
Twórca: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fundacje kościelnych osób prawnych

Na mocy art. 26 Konkordatu, przyznaje się kościelnym osobom prawnym prawo do zakładania fundacji, do których stosuje się przepisy prawa polskiego. Aby móc właściwie zinterpretować ten artykuł, należy odnieść się do normatywnego pojęcia osoby prawnej, fundacji oraz ustanowienia pewnych wyjątków na rzecz kościelnych osób prawnych w ramach ich działalności związanej z fundacją. Jako przykład fundacji założonych przez kościelne osoby prawne można podać: Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, Fundacja Nadzieja dla Przyszłości, Fundacja Kościelna im. św. Maksymiliana Kolbe itd.
kalkulator
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość - formy i techniki

Niewątpliwie kooperacja z firmą oferującą księgowość warszawa daje podmiotom gospodarczym bardzo ważne poczucie bezpieczeństwo|bezpieczeństwa oraz świadomość, że pozostaje się w przepisowych kontaktach z urzędami zewnętrznymi. Ponad to, przy rzetelności ich działań, można spodziewać się obniżenia kosztów własnych firmy. Równocześnie, stała konsultacja z biurem księgowym, minimalizuje ryzyko podejmowania nierentownych przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo, współpraca z doświadczoną firmą zewnętrzną nie wymaga inwestowania w nią w postaci zapewnienia szkoleń, jak to ma miejsce w sytuacji zaangażowania specjalisty wewnątrz firmy.
Biznesmen
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Poznaj sprawdzone newsy

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech języków zdaje się być podstawą. Niefortunnie niewielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej stosowany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do niemieckiej granicy w przewadze jest niemiecki.
Flaga Unii Europejskiej

Dotacje unijne – co z nimi?

Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie przekazano niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są niesamowicie nietrafione, bo o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc małych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Inwestować w mieszkania czy fundusze?

Od 2000 roku coraz większą popularność zdobywa pośrednie inwestowanie na rynku nieruchomości. Jakie zalety i wady niesie ze sobą wybór tej metody lokaty kapitału?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.