Towary z Niemiec
Treści źródłowe: http://www.luna24.pl/

Towary z Niemiec

Teraz nie trzeba przechadzać się na zatłoczone targi, by tam znaleźć kosmetyki z Niemiec i inne produkty zza Odry. Wiele działalności biznesowych, które sprzedają niemieckie produkty, odszukasz wchodząc do internetu. Niemcy są znane od dekad z bogatego wytwórstwa chemicznego.
Pieniądze, monety
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.
Praca, biznesmen
Twórca: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Biura tłumaczeń

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość przynajmniej trzech języków obcych wydaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
skąpiec logo
Twórca: Skapiec.pl

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
konto bankowe
Twórca: Ken Teegardin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zarządzanie firmą - które konto jest najkorzystniejsze

Zarządzanie firmą wiąże się z wypełnianiem wielu spraw formalnych. Rzecz jasna to nie tylko przygotowanie planu biznesowego, zajmowanie się fakturami, sprawy związane z księgowością, prowadzenie działu kadr itp. Niezwykle istotne są najlepsze wybory, np. odpowiednie konto dla firmy. Warto zapoznać się z opiniami i wybrać to, co najodpowiedniejsze dla naszej działalności.
Wybierając konto osobiste nie mamy większego problemu, gdyż ważne są tylko nasze potrzeby. Jeżeli natomiast mowa o koncie firmowym musimy wziąć pod uwagę kilka innych czynników.
Twórca: G Data Software

Czy opłaca się przenieś biznes do Internetu?

Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten szalony krok. Konsumenci żyją teraz wyjątkowo ekonomicznie i niełatwo jest dotrzeć do potencjalnych nabywców. Trzeba poszukiwać innych kanałów dystrybucji i trafiać do różnych grup przyszłych klientów.
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Jeśli planujemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd umowy z żadną drukarnią należy poszukać odpowiedniej oferty używając sieci. Przede wszystkim musimy pomyśleć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia ma maszyny umożliwiające przykładowo wytłaczanie druku. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.
materialy promocyjne
Twórca: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypromuj swą firmę niedrogo

W ofercie jest mnóstwo produktów, które mają sporą rolę w reklamowaniu przedsiębiorstwa, a równocześnie są mocno funkcjonalne. Bez wątpienia do głowy od razu wam przychodzą długopisy. W poniższym artykule akurat o nich pisać nie będę , zaprezentuję za to parę innych wyrobów. Standy kartonowe to niebywale przydatne rzeczy.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Alternatywa dla banków

Usługi takie jak lokata skok, dzierżą niesłychanie okazałą popularność. Czym w takim przypadku wspomniany SKOK jest? Nazwą tą określa się organizacje oszczędnościowe, które nie są bankami, lecz które realizują takie usługi jak właśnie rzeczona lub jak przykładowe IKE.
Twórca: pfala

Chwilówki w trudnych momentach.

W tym momencie przy wzroście bezrobocia oraz zwiększeniu przeznaczenia pieniędzy na jedzenie czy produkty codziennego użytku niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. bywa tak, iż brakuje nam do dziesiątego lub musimy uregulować należność. Sięgamy często wtedy po przeróżne kredyty poza bankowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.