Kurs biznesowy
Twórca: Juhan Sonin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak można wybrać sprawdzone szkolenie?

Rynek pracy wymaga od nas stałego rozwoju. Wszyscy, którym zależy na realnych umiejętnościach i dobrze płatnej pracy muszą szukać na rynku specjalistycznych szkoleń. Oferta jest bogata, jak jednak podjąć wartościową decyzję?
Twórca: pfala

Chwilówki w trudnych momentach.

W tym momencie przy wzroście bezrobocia oraz zwiększeniu przeznaczenia pieniędzy na jedzenie czy produkty codziennego użytku niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. bywa tak, iż jest parę dni przed wypłatą a my jesteśmy zmuszeni pożyczać lub musimy uregulować należność. Sięgamy często wtedy po przeróżne pożyczki poza bankowe.
falgi
Twórca: Pawel Kabanski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Informacje dla samorządów

Wspólnota europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie nadano bezpodstawnie. Takie opinie są zdecydowanie nie na miejscu, bo o walorach tej organizacji międzynarodowej zaświadcza fakt, że nasz obszar w zasadzie jest wolny od konfliktów zbrojnych (nie licząc małych państw Bałkan, jednakże one do Unii nie należą).
monitoring

Monitoring na terenie przedsiębiorstwa - czy opłaca się zainwestować w tego typu zabezpieczenie?

Kiedy jesteś właścicielem własnej firmy, wówczas bez wątpliwości świetnie wiesz, jak bardzo ważne jest trzymanie w ryzach pracowników. Nie da się ukryć, że praktycznie żaden człowiek nie jest w stanie pracować cały czas przez osiem godzin i chyba potrzebne są przerwy, jednakże z drugiej strony pracownicy niejednokrotnie nadużywają tego wolnego czasu.
biuro
Twórca: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Szukamy siedziby dla przedsiębiorstwa

Gdy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma sporo do zaoferowania. Wciąż oddawane są nowe budynki, na każdym kroku widać jakąś budowę, powierzchni biurowych jest niezwykle dużo i zdecydowanie mamy w czym wybierać.
praca na komputerze
Twórca: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Łatwe w użyciu aplikacje do fakturowania.

Aplikacje do fakturowania zostały zaprojektowane w ten sposób, aby były proste w użytkowaniu, także przez niedoświadczonego eksploatatora. Interfejs użytkownika jest czytelny.
składki podatkowe
Twórca: Ian Lamont
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Spośród najbardziej znanych zagadnień pokazuje się homologacja oraz składka zdrowotna ZUS - obywatele pragną posiadać większą świadomość na te tematy

Współcześnie mnóstwo mówi się o rozmaitego rodzaju zagadnieniach powiązanych z sprawami skarbowymi, zdrowotnymi czy ubezpieczeniowymi. Wiele osób chce posiadać dużą wiedzę i świadomość na problemy takie jak: stawki amortyzacji bądź podania o zadośćuczynienie.
Biznes, mężczyźni
Twórca: Biuro Prasowe Starter
Treści źródłowe: Biuro Prasowe Starter

Planując poszerzyć własną firmę zdecydowanie poleca się sprawdzić systemy zarządzania przedsiębiorstwem

Znany nam świat jest światem wiecznego postępu i przekształceń. Stały rozrost dziedzin technicznych oraz industrializacji powodują, że coraz częściej przedsiębiorcy znajdują komplikacji z utrzymaniem swojej działalności gospodarczej wykorzystując jedynie potencjał ludzkiego rozumu.
skarbonka
Twórca: annia316

Lokata we własny dom

Od dziesiątek, a może nawet setek lat nieruchomości są najlepszą inwestycją. Także i u nas pomysł zarabiania na nich jest ostatnio bardzo modny. Rozwijając tę myśl, najlepszą i najbardziej oczywistą lokatą kapitału jest budowa własnego domu. Pamiętajmy jednak, że jest to inwestycja długofalowa
Fotograf w pracy

Różne rodzaje fotografii

Niskie ceny aparatów cyfrowych oraz brak konieczności kupowania filmów sprawiły, że fotografia stała się dostępna dla mas. Nie poszło to w parze z poziomem zdjęć. Jak mówi nam Olga, fanka fotografii, wciąż jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Firmy czy osoby prywatne szukają fotografa z umiejętnościami, który zrobi fotografie o jakie im chodzi. Jak zatem wygląda obecny rynek profesjonalnej fotografii i na co jest wzięcie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.