analiza podatkowa
Twórca: Images Money
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypełnianie deklaracji fiskalnej jest dla Ciebie uciążliwe - zrób to online!

Rokrocznie zarówno jako pracownicy, jak i pracodawcy mamy zobowiązanie złożenia deklaracji skarbowej do należytego urzędu. Nie da się ukryć, że powoduje to gro trudności wielu osobom i pochłania gro czasu.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Twórca: iStockphoto.com
Treści źródłowe: iStockphoto.com

Rynek usług księgowych w Olsztynie

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobry wybór. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a według opinii studentów wykłady są interesujące. Kierunek pozwala kształcić specjalistów w zakresie finansów, księgowości oraz prowadzenia szeroko pojętego biznesu.
loft
Twórca: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Treści źródłowe: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Wirtualne biura księgowe

Jeżeli założyliśmy swoją działalność, to świetnie wiemy, że niezwykle ciężko jest samodzielnie panować nad wszystkimi sprawami. Nawet jeśli jest to działalność jednoosobowa, to i tak wymaga wiele zaangażowania, jak także energii. Zakładając biznes, bardziej koncentrujemy się na skutecznym pomyśle i produkcie, który będziemy rozprowadzać.
Praca przy komputerze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Programy do zarządzania dokumentami w firmie

Zarządzanie dokumentami w firmie to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli warto by rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu koordynacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Systemy Workflow.
Pieniądze, monety
Twórca: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nieściągalne wierzytelności - i co dalej?

W obecnych czasach podatnicy coraz częściej borykają się z nierzetelnymi kontrahentami, którzy nie chcą spłacać swoich zobowiązań. Mimo to podatek należny powstały w wyniku transakcji dokonanych z nierzetelnym kontrahentem podlega wpłacie do urzędu. Nie zawsze jest to wartość nie do odzyskania, przy spełnieniu określonych warunków ustawodawca umożliwił podatnikom odzyskanie podatku poprzez zastosowanie tzw. ulgi za złe długi.
moda Paulina Bojór
Twórca: Paulina Bojór MSKPU

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.
kalkulator
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość - formy i techniki

Niewątpliwie kooperacja z firmą oferującą księgowość warszawa daje podmiotom gospodarczym bardzo ważne poczucie bezpieczeństwo|bezpieczeństwa oraz świadomość, że pozostaje się w przepisowych kontaktach z urzędami zewnętrznymi. Ponad to, przy rzetelności ich działań, można spodziewać się obniżenia kosztów własnych firmy. Równocześnie, stała konsultacja z biurem księgowym, minimalizuje ryzyko podejmowania nierentownych przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo, współpraca z doświadczoną firmą zewnętrzną nie wymaga inwestowania w nią w postaci zapewnienia szkoleń, jak to ma miejsce w sytuacji zaangażowania specjalisty wewnątrz firmy.
Paragraf
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Deregulacja w branży nieruchomości

Otwarcie dostępu do zawodów regulowanych wchodzi w życie. W ostatnich dniach Sejm przyjął projekt tzw. ustawy deregulacyjnej. Całościową lub częściową deregulacją zostało objętych około 50 zawodów. Wśród nich znalazły się profesje związane z branżą nieruchomości. Na czym polegają zmiany wprowadzone przez nową ustawę?
Biznesmen
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kilka słów o tłumaczeniach. Poznaj sprawdzone newsy

W czasach daleko idącej globalizacji, dobra znajomość chociaż trzech języków zdaje się być podstawą. Niefortunnie niewielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej stosowany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do niemieckiej granicy w przewadze jest niemiecki.
Flaga Unii Europejskiej

Dotacje unijne – co z nimi?

Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie przekazano niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są niesamowicie nietrafione, bo o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc małych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.