Rower
Twórca: KROSS

Amatorzy jednośladów, wybrali swój sklep

Za oknem słońce. Świat przyrody obudził się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyciągamy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.

Relaksujące ćwiczenia we własnej siłowni

Fitness to od pewnego czasu bardzo atrakcyjny – zwłaszcza wśród kobiet - sport. Większość z pań, aby poprawić kondycję jak również pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje zaplanowane zamysły.
rower
Twórca: sfllaw

Co zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową?

Dokumenty
Wszystkie dokumenty należy bezwzględnie zabezpieczyć przed wodą. Zabezpieczenie powinno wytrzymać conajmniej kilkuminutową kąpiel w jeziorze lub rzece. Nieźle sprawdzają się grube woreczki foliowe zamykane 'na żyłkę'.
Jeziora Mazurskie
Twórca: Saskia van de Nieuwenhof
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/

Weekend poza miastem

Planując urlop albo eskapadę na weekend, trzeba wziąć pod uwagę wycieczkę w rejon Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez województwa łódzkie, śląskie, świętokrzyskie i mazowieckie. Odwiedzając ten rejon warto zostawić samochody i wskoczyć na dwa kółka lub kajaki. Pilica jest długa na powyżej trzystu kilometrów i na sporej części jej nurtu wyśmienicie nadaje się na spływy, a wielkie obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.

Zanim dla rowerzystów nadejdzie wiosna

Podczas ciemnych zimowych miesięcy marzmy o chwili, gdy wreszcie wybierzemy się na wycieczkę rowerową. Pamiętajmy, że nudne zimowe dni to najlepszy czas na zrobienie przygotowań do sezonu. Warto wyszukać pobliski sklep rowerowy, by nabyć wyeksploatowane części, płyny do czyszczenia i konserwacji roweru, oleje, smary lub inne akcesoria, gdyż właśnie wtedy możemy liczyć na dużo niższe ceny. Warto zakupić profesjonalny kask, gdyż może uchronić nas przed poważnym wypadkiem. Jeśli chcemy zabrać na wycieczkę nasze pociechy, zadbajmy o ich prawidłowe przewożenie.
siłownia
Twórca: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Masz zamiar ćwiczyć w mieszkaniu? - poznaj nasz informator

O ile postanowiłeś dbać o formę i regularnie chodzisz na siłownię, bez wątpienia irytuje cię tam parę kwestii. Zazwyczaj sala jest pełna i uczęszczający zajmują sprzęt, zatem musisz czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni nie ma stanowisk, takich jak np. orbiterek, przez co nie nie ma możliwości zaliczania danych ćwiczeń.
wyprawy turystyczne
Twórca: Scrubhiker (USCdyer)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze przygotować się do urlopu pod namiotem?

Wakacje wchodzą właśnie w końcówkę. Dla mnóstwa młodych ludzi to ostatni moment, by pojechać gdzieś ze znajomymi. Powinni wykorzystać ostatnie dni swobody, nim powrócą do lekcji, podręczników i zobowiązań, zwłaszcza, że pogoda w naszym kraju bardzo rozpieszcza nas tego roku. Studenci znajdują się w dużo lepszej sytuacji, ponieważ są w stanie wykorzystać jeszcze czas we wrześniu na wczasy. Ten miesiąc to też wspaniały moment na wzięcie urlopu. W wielu firmach dostaniemy go bez problemu, gdyż wielu kolegów z pracy wybrało wcześniejsze miesiące na rodzinne wczasy. Warto się przekonać do tego pięknego miesiąca, który co roku jest w naszym kraju co raz cieplejszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.