Finanse
kalkulator
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość - formy i techniki

Niewątpliwie kooperacja z firmą oferującą księgowość warszawa daje podmiotom gospodarczym bardzo ważne poczucie bezpieczeństwo|bezpieczeństwa oraz świadomość, że pozostaje się w przepisowych kontaktach z urzędami zewnętrznymi. Ponad to, przy rzetelności ich działań, można spodziewać się obniżenia kosztów własnych firmy. Równocześnie, stała konsultacja z biurem księgowym, minimalizuje ryzyko podejmowania nierentownych przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo, współpraca z doświadczoną firmą zewnętrzną nie wymaga inwestowania w nią w postaci zapewnienia szkoleń, jak to ma miejsce w sytuacji zaangażowania specjalisty wewnątrz firmy.
Flaga Unii Europejskiej

Dotacje unijne – co z nimi?

Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie przekazano niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są niesamowicie nietrafione, bo o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc małych krajów Bałkan, jednakże one do UE nie należą).
Praca przy komputerze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Outsourcing księgowości, czyli jak zlecać usługi księgowe.

Outsourcing księgowości jest pewną czynnością, która polega na powierzaniu swych rachunków oraz pozostałych elementów finansów specjalistom, w postaci firmy zewnętrznej. Tego rodzaju rozwiązanie jest preferowane przez coraz więcej firm. Najistotniejszym powodem ich wziętości staje się potrzeba cięcia wydatków.

Coca-Cola ponownie najcenniejszą marką świata

Amerykańska firma konsultingowa Interbrand po raz kolejny ogłosiła coroczny ranking najcenniejszych marek świata. Najwartościowszą marką okazała się ponownie Coca-Cola, która w każdym z dotychczasowych rankingów była niekwestionowanym liderem. Wartość wszystkich stu marek spadła rok do roku o 4,6%.
nocleg w apartamencie
Twórca: Matthias Mueller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Hostele – znakomita alternatywa na niedrogi nocleg dla każdej jednostki która chce podróżować

Wyjazd na wakacje jest właściwie dla każdego obywatela wyczekiwanym czasem. Wypoczywa on wtedy od pracy, różnorakich kłopotów bądź zmartwień. Jest to też okres, który może przeżyć razem z familią bądź przyjaciółmi, dla których nie zawsze posiada tyle czasu ile by chciał w ciągu roku.
Twórca: pfala

Zadbaj o przyszłość Twoich bliskich

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swojej rodziny powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkich niebezpieczeństw, możemy jednak postarać się zadbać o to, by w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i jakichkolwiek środków finansowych.
falgi
Twórca: Pawel Kabanski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Informacje dla samorządów

Unia Europejska otrzymała w tym roku pokojową nagrodę Nobla. Pojawiły się głosy, że prestiżowe wyróżnienie przekazano bezpodstawnie. Takie uwagi są zdecydowanie błędne, bo o walorach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz region w zasadzie jest wolny od starć (nie licząc małych państw półwyspu bałkańskiego, lecz one do Unii nie należą).
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w małej i średniej firmie

Kiedy prowadzimy własne przedsiębiorstwo z pewnością nieobce jest nam określenie audytu finansowego. Mnóstwo ludzi czuje strach na samo wspomnienie o audycie i uznaje go za następną straszną, konieczną kontrolę. Audytor staje się potworem czającym się na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko dlatego żeby móc je wykazać i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane prawidłowo i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem faktycznym a tym z raportu.
Księgowość, finanse
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Audyt w stolicy

W sytuacji, gdy widzisz, że w twoim przedsiębiorstwie coś złego dzieje się z budżetem, to nie ociągaj się i wezwij audytorów, którzy przeprowadzą w twoje firmie ogólny audyt finansowy. Jest to skrupulatne skontrolowanie rachunków przedsiębiorstwa przez grupę dobrze przygotowanych audytorów. Będą poszukiwać oni różnych błędów i nieprawidłowych operacji, które zatwierdzili twoi ludzie.
Księgowość
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę musimy zwracać dużą uwagę na szereg rzeczy. W przypadku, jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie uważnie musimy przestrzegać terminowego wpłacania składek ZUS, prawidłowo księgować wszystkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów rozliczać podatki – jest tego bardzo dużo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.