Biuro podróży
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak odzyskać pieniądze od bankrutującego biura podróży?

Upadek Sky Club i Triady w znacznym stopniu zmniejszył zaufanie klientów do biur podróży. Jednak nie warto ostatecznie rezygnować z wyjazdów organizowanych przez biura. Zaś ryzyko utraty pieniędzy za wykupione wycieczki można zniwelować, płacąc za nie przy użyciu karty kredytowej.
Twórca: maohamed.shaaz

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samemu urządzić środek transportu dla pewnej liczby osób. Stanowi to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeżeli wolimy wolność podróżowania i nie lubimy być ograniczani przez z góry ustalone programy wyjazdów. Poza tym możemy zabrać wtedy ze sobą jedynie przyjaciół, nie narażając się na obecność obcych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Malediwy

Wielkanoc na rajskiej wyspie Nalaguraidhoo

Dla osób, które niekoniecznie chcą spędzać Święta Wielkanocne w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie Odpoczne.pl poleca krótką wycieczkę na rajską wyspę Malediwów – Nalaguraidhoo.
Wieża Eiffla

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla – znany wszystkim symbol Francji, bez wątpienia wizytówka miasta Paryż. Od 1889 roku wprawia w zachwyt turystów odwiedzających to stare miasto. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika zwiedzania obcych terenów. Budowla ma przecież 324 m wysokości, więc wrażenia na jej szczycie są niezapomniane i nie do opisania.
Last minute Turcja
Treści źródłowe: www.orlica.pl

Co z wakacjami?

Jeżeli pragniemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym wyjściem, bo nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, rezerwacją miejsca w hotelu itp. Biuro zrobi to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
wakacje
Twórca: Alden Cornell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podróż do Izraela to na pewno wrażenie nie dające się zapomnieć.

Niezależnie, czy dana osoba kieruje się tamz pobudek religijnych, lub może tylko i wyłącznie w celach wypoczynkowych. Dla obu tych grup bowiem miasto to będzie mieć sporo do przekazania. Z takiego względu, dobrze będzie, jeśli przygotujemy się do tej podróży dokładnie. Chociażby, zalecane jest ustalić, czy mamy chęć podróżować sami, lub może mamy chęć wyjechać na tego typu eskapadę z konkretnym biurem podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.