Biuro podróży
Twórca: maohamed.shaaz

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując urlop, można pominąć biura podróży i samemu zorganizować środek transportu dla jakiejś liczby osób. Okazuje się to ciekawą możliwością, zwłaszcza jeśli cenimy sobie swobodę poruszania się i nie lubimy być rządzeni przez narzucone programy wyjazdów. Dodatkowo możemy wziąć w tej sytuacji ze sobą wyłącznie przyjaciół, nie narażając się na sąsiedztwo nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Wieża Eiffla

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla – znany wszystkim symbol Francji, bez wątpienia wizytówka miasta Paryż. Od 1889 roku wprawia w zachwyt turystów odwiedzających to stare miasto. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika zwiedzania obcych terenów. Budowla ma przecież 324 m wysokości, więc wrażenia na jej szczycie są niezapomniane i nie do opisania.
Last minute Turcja
Treści źródłowe: www.orlica.pl

Co z wakacjami?

Jeżeli pragniemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym wyjściem, bo nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, rezerwacją miejsca w hotelu itp. Biuro zrobi to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Malediwy

Wielkanoc na rajskiej wyspie Nalaguraidhoo

Dla osób, które niekoniecznie chcą spędzać Święta Wielkanocne w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie Odpoczne.pl poleca krótką wycieczkę na rajską wyspę Malediwów – Nalaguraidhoo.
Pieniądze, Euro
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak odzyskać pieniądze od bankrutującego biura podróży?

Upadek Sky Club i Triady w znacznym stopniu zmniejszył zaufanie klientów do biur podróży. Jednak nie warto ostatecznie rezygnować z wyjazdów organizowanych przez biura. Zaś ryzyko utraty pieniędzy za wykupione wycieczki można zniwelować, płacąc za nie przy użyciu karty kredytowej.
wakacje
Twórca: Alden Cornell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podróż do Izraela to na pewno wrażenie nie dające się zapomnieć.

Niezależnie, czy dana osoba kieruje się tamz pobudek religijnych, lub może tylko i wyłącznie w celach wypoczynkowych. Dla obu tych grup bowiem miasto to będzie mieć sporo do przekazania. Z takiego względu, dobrze będzie, jeśli przygotujemy się do tej podróży dokładnie. Chociażby, zalecane jest ustalić, czy mamy chęć podróżować sami, lub może mamy chęć wyjechać na tego typu eskapadę z konkretnym biurem podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.