Turystyka
Czarnogóra
Twórca: mblomqvist

Czarnogóra- Kraina orłów

W tym roku Traveliada.pl może zaoferować polskim turystom ciekawą ofertę wyjazdów autokarowych i samolotowych do Czarnogóry. W ubiegłych latach kraj ten dostępny był jedynie dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym.
kobieta
Twórca: Centrum DER-MED www.dermed.pl

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
Morze, Jastrzębia Góra
Twórca: Hoax_pl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra
Twórca: Hoax_pl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dosyć takiej uporczywej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z tęsknotą oczekujemy na ciepłe sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i patrzyliśmy się w monitor, czas więc na zasłużony urlop. Już przypominamy sobie te wspaniałe momenty na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Twórca: Salon Nowojorski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/

Urlop w najlepszej cenie

Nad Morzem Bałtyckim jest dużo miejscowości, które głównie żyją z turystyki. To dobrze, bo w końcu turystyka to znakomity biznes. Standard miejsc noclegowych w na przykład Jastarni bądź Mielnie (http://www.eholiday.pl/noclegi-miedzyzdroje-26188.html) jest bardzo różny, ale jeśli umiejętnie podejdziemy do tematu, z pewnością odnajdziemy te noclegi w kamieniu pomorskim czy Sopocie, które jak najbardziej powinny się nam spodobać.
jezioro
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Coraz chętniej wybieramy tanie wakacje w Polsce

Według badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki w pierwszym kwartale 2011 roku o jedną czwartą wzrosła liczba wyjazdów krajowych w stosunku do roku poprzedniego.
Dzieci, Korbielów
Twórca: Hotel Fero Lux
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak promować usługi turystyczne?

Sprzedaż usług turystycznych nie musi polegać wyłącznie na udostępnianiu miejsc noclegowych uczestnikom wycieczki.
Busy Kraków
Treści źródłowe: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po aglomeracji krakowskiej i pobliżu miasta?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zachwyca nie tylko lokalnych zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Do wakacji, gotowi, start!
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Do wakacji, gotowi, start!

Zasypani ofertami biur podróży często decydujemy się na wakacje all inclusive. Nie wymagają one wielkich przygotowań, to czego nam potrzeba znajduje się na terenie hotelu, a cena zawiera już niemal wszystko. Niemal… Bo jeśli jesteśmy żądni przygód i chcemy poznać inną kulturę oraz tradycje, warto zaplanować taki wyjazd „na własną rękę”.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Twórca: Jura Park Bałtów
Treści źródłowe: http://www.juraparkbaltow.pl

Weekendowy spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Wiosną jest wiele możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie przyrody z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Srebrna Góra
Twórca: Wikipedia

Twierdza Srebrnogórska (Srebrna Góra)

W województwie dolnośląskim istnieje bardzo wiele cennych i znanych miejsc, które warto promować dla rozwoju turystyki. Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest najstarsza cześć Sudetów czyli Góry Sowie. Dobrze rozwinięta baza hotelowa oraz przepiękna rzeźba terenu przyciąga turystów z całego kraju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.