Podróż
Budapeszt
Twórca: Alessandro Caproni
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie warto wybrać się w niezwykłą podróż? Jakiego rodzaju kierunki są najlepsze polecenia?

Każdy z nas chociaż raz w życiu powinien przeżyć podróż życia. To taka podróż - jaka sama nazwa wskazuje - którą pamięta się przez całe życie i która pod każdym kątem jest niezwykła.
Twórca: maohamed.shaaz

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samemu urządzić środek transportu dla pewnej liczby osób. Stanowi to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeżeli wolimy wolność podróżowania i nie lubimy być ograniczani przez z góry ustalone programy wyjazdów. Poza tym możemy zabrać wtedy ze sobą jedynie przyjaciół, nie narażając się na obecność obcych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Planowanie urlopu
Twórca: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.
samolot
Twórca: cliff1066

Jak kupić bilet lotniczy przez internet

Jak podaje raport Google, dotyczący produktów i usług turystycznych w Internecie, w Wielkiej Brytanii już co czwarty zakup tego typu usług realizowany jest właśnie w sieci, w Europie Środkowo – Wschodniej – na razie co dziesiąty.
wakacje w Chorwacji
Twórca: btristan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podróż do Dalmacji

W dzisiejszych czasach trzeba silnie postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś cudownym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce jak z bajki, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie niewielki kraj jest wspaniałym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny klimat, niezrównane widoki i niezwykłe możliwości, jakie ma w zanadrzu.
samolot
Twórca: Szmalback.pl
Treści źródłowe: Szmalback.pl

Atrakcyjne urlopy w Chorwacji.

Świat się coraz bardziej zmniejsza, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i nieodwracalnym. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak połączenia przez sieć oraz ogólna dostępność łącz internetowych upraszczają kontakty międzyludzkie z przeciwnych końców świata, czyniąc go praktycznie natychmiastowym. Identycznie sprawa ma się z podróżą między oddalonymi od siebie kontynentami.
Bornholm
Twórca: Diana Wieczorek

Bornholm – słoneczna wyspa na Bałtyku

Bornholm to duńska wyspa w południowo - zachodniej części Bałtyku oddalona o niecałe 100 km od polskiego wybrzeża. Dostać się na nią możemy promem ze Świnoujścia, statkiem z Kołobrzegu lub samolotem . Na prom za dodatkową opłatą zabierzemy rower, jak również i samochód.
Stolicą wyspy jest Ronne, które pełni rolę centrum administracyjnego, gospodarczego i kulturalnego wyspy. Miasto ma piękną architekturę. Znajduje się tu największy na wyspie port oraz małe lotnisko.
Twórca: Belvilla

Urlopu nadszedł czas!

Urlop już blisko. Zdaje się, że do urlopu zostało nam jeszcze dużo czasu, ale to jedynie ułuda. Jednak czas szybko płynie. Warto już teraz zrobić rozeznanie, znaleźć sprawdzone
Marcin Gienieczko ekspedycja Sahara

Relacja z podróży Przez Saharę

Marcin Gienieczko – dziennikarz i podróżnik – przemierzył pieszo największy odcinek Sahary w Północnej Mali. Zakończył tym samym pierwszy etap ekspedycji "Extreme South No Limits", której jednym ze sponsorów jest firma CASIO.
widok z samolotu
Twórca: Hyougushi

Wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych

Wszyscy, którzy planują podróż i korzystają lub chcieliby skorzystać z oferty tanich linii lotniczych, mają teraz do swojej dyspozycji www.flynatic.com - internetową wyszukiwarkę tras obsługiwanych przez tanich i niskokosztowych przewoźników na całym świecie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.