Wakacje
Chorwacja - wakacje last minute
Twórca: Gianni Cumbo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wreszcie doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na urlop?

W końcu doczekaliśmy się lata. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory spędzaliśmy czas, przeglądając radosne fotografie z zeszłorocznego urlopu. Natomiast w pracy, kiedy tylko szef nie widział, studiowaliśmy ulotki biur turystycznych poszukując najkorzystniejszych wycieczek.
pies
Twórca: Grumpy Chris

Czworonożni podróżnicy

Wielu z nas decyduje się obecnie na wakacje w towarzystwie swojego zwierzaka. Umożliwiają to oferty firm turystycznych. Jak zatem przygotować naszego pupila do wakacyjnych wojaży?
Wakacyjna walizka
Twórca: Avando
Treści źródłowe: Avando

Wakacyjna walizka

Pakowanie się to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Poświęcamy na to dużo czasu, a zwykle i tak zapominamy o najważniejszych rzeczach. Czas zatem powiedzieć 'dość' niedomykającym się torbom i wcześniej przygotować niezbędne podczas urlopu ubrania i dodatki! Przedstawiamy rzeczy, których nie może zabraknąć w wakacyjnej walizce!
Concordia Ubezpieczenia
Twórca: http://concordiaubezpieczenia.pl
Treści źródłowe: http://concordiaubezpieczenia.pl

Spokojne wakacje są bezcenne

Nieważne czy jedziemy 100 kilometrów od miejsca zamieszkania, czy lecimy samolotem kilka tysięcy kilometrów – polisa z numerem telefonu Assistance - to nasz najlepszy przyjaciel.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Twórca: BenQ
Treści źródłowe: BenQ

Przed wakacjami odwiedź sklep fotograficzny

Wakacje to czas wczasów, wyjazdów oraz sielanki. Wspaniałe widoki, wyborowe towarzystwo, wesoło spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak przemijające oraz niesłychanie szybko zanikają pod naporem powszednich problemów. Aby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże powinno się uchwycić na zdjęciach. Wskutek tego sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Twórca: eMaluszki.pl
Treści źródłowe: eMaluszki.pl

Zaplanuj wakacje z dzieckiem!

Nadeszły upragnione wakacje. Coraz częściej myślisz o letnim wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Masz tysiące pomysłów, setki atrakcyjnych ofert i… coraz mniej czasu do namysłu. Pomimo długich chwil spędzonych nad analizowaniem okazji znajdujących się w Internecie lub w biurach podróży, wciąż nie możesz zdecydować jaki kierunek podróży obrać aby pogodzić gusta swoje, partnera, przyjaciół oraz co najtrudniejsze, waszych milusińskich.
Zurych
Twórca: Sigma International (Poland) Ltd

Zurych – wymarzone miasto dla aktywnych

Zurych to idealne miasto na indywidualne wyjazdy. Oprócz pięknych zabytków, miasto kryje w sobie wiele ciekawych miejsc, w których wymarzone wakacje mogą spędzić osoby lubiące sport i aktywny wypoczynek.
jezioro
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Coraz chętniej wybieramy tanie wakacje w Polsce

Według badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki w pierwszym kwartale 2011 roku o jedną czwartą wzrosła liczba wyjazdów krajowych w stosunku do roku poprzedniego.
Agroturystyka na Kaszubach
Twórca: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym problemem. Co robić w trakcie wakacji? Leżenie na plaży dla niektórych osób jest nieciekawe, przede wszystkim gdy nie lubią palącego słońca. Górskie wędrówki zazwyczaj są wyczerpujące, a przecież lato powinno być okresem wypoczynku. Może wobec tego wypróbować coś całkiem innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport zawierający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dostarczający wiele radości i możliwość kontaktu z końmi - pięknymi i dumnymi zwierzętami.
Konie
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.