Góry
krajobraz
Twórca: Ezra Casteel

Piesza wędrówka przez Karpaty

GP Battery (Poland) zostało jednym ze sponsorów czteromiesięcznej, pieszej wyprawy Łuk Karpat. Pokonanie liczącej 2500 km trasy będzie możliwe między innymi dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi.
Do niego zaliczają się również produkty GP Batteries: ładowarki i akumulatory GP ReCyko+.
Zdjęcie tatr
Treści źródłowe: astrojawil.pl

Jak wybrać dobry sprzęt górski?

Gdy naszym hobby jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka oraz przy okazji przykładowo zwiedzanie jaskiń musimy mieć odpowiednio dobrany sprzęt, który zapewni nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w czasie wypraw. Każdy porządny sklep turystyczny oferuje takie wyposażenie w swojej ofercie. Ostatnio, zdecydowanie za często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy giną na szlakach, ponieważ wychodzą na wędrówki bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
Polskie góry
Treści źródłowe: http://www.tatry.info/

Najlepszy sprzęt na wycieczkę w góry

Jeśli naszym hobby jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń powinniśmy mieć fachowo dopasowany sprzęt, który zapewni nam komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie wypraw. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, ponieważ wybierają się na wędrówki bez przygotowania. To nie warunki atmosferyczne i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.
Tatralandia
Twórca: tatralandia.sv

Tatralandia

Aquapark – temat do niedawna słabo znany polakom, dzisiaj już niewątpliwe popularny. Każde większe miasto, miejscowość turystyczna lub bogata gmina wybudowała, buduje lub ma zamiar wybudować basen na swoim terenie.
buty trekingowe
Twórca: www.outdoor.org.pl

Lekkie buty trekingowe- Salomon Exentric 2

Exentric 2 firmy Salomon to lekkie buty trekkingowe "przed kostkę". Nabyłem je około 3,5 roku temu, i od tego czasu użytkowałem je do chodzenia i (rzadko) biegania w niezbyt wysokich górach (np. Bieszczady), a także na co dzień w mieście.
góry
Twórca: radamantis t

Wyprawa na Pico Orizaba

16 września 2007 roku na szczycie wulkanu Pico Orizaba (5660m n.p.m) w Meksyku stanęła dwójka Polaków - Magdalena Derezińska (BERGSON Team) i Jakub Osiecki
Pico Orizaba jest wulkanem, będącym najwyższym szczytem Ameryki Środkowej i trzecią co do wielkości górą Ameryki Północnej.
Czarnogóra
Twórca: mblomqvist

Czarnogóra- Kraina orłów

W tym roku Traveliada.pl może zaoferować polskim turystom ciekawą ofertę wyjazdów autokarowych i samolotowych do Czarnogóry. W ubiegłych latach kraj ten dostępny był jedynie dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym.
narty
Twórca: Hamedog

Na narty do Maso Corto!

W Maso Corto spadł długo oczekiwany śnieg i zagościła prawdziwa zima! Warunki narciarskie znacznie się poprawiły!
Góry Stołowe
Twórca: Eri_pl
Treści źródłowe: www.flickr.pl

Luksusowe a także niezbyt drogie pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma za wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednakże piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy również pamiętać, że czymś niesamowicie ważnym jest to by dla ludzi udających się w tatry pensjonaty albo apartamenty były w 100% komfortowe, a jeszcze oprócz tego przystępne cenowo. Co zatem może zrobić osoba, która szuka solidnych oraz relatywnie niedrogich noclegów w przykładowo Zakopanem, więc stolicy Tatr?
Wycieczki, góry
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jaki sprzęt górski warto kupić

Aby trafnie dokonać wyboru dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią takiego rodzaju sprzętu. Poznać firmy robiące sprzęty turystyczne oraz kierować się opiniami wyłącznie sprawdzonych specjalistów w tej branży. Można również zajrzeć do prasy specjalistycznej, aby dowiedzieć się, który sklep górski jest najlepszy w opinii znawców.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.