Góry
zamek w kurtce
Treści źródłowe: pixabay.com

Jak należy się ubrać na górskie wędrówki, jakie wyposażenie będzie przy tym przydatne

Wędrówki po górach to jeden z bardzo popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Nasz kraj ma to szczęście, że praktycznie całe południe to mniejsze i większe górskie pasma, wraz z wysokimi na dwa i pół tysiąca metrów Tatrami. Góry cieszą się powodzeniem w każdej porze roku, i w zasadzie w każdym okresie będą się znajdować chętni do tego, żeby po nich wędrować. Lecz bez względu na to, czy ktoś będzie się wybierał w góry latem, przy trzydziestostopniowych upałach, czy też zimą, to za każdym razem odpowiednie wyposażenie będzie niezbędne.
namioty, sklep górski
Treści źródłowe: http://www.skalnik.pl/

Interesujący wybór przedmiotów sklepu turystycznego

Każdy niekiedy fantazjuje o przygodach. Wspinaczka górska, wędrówki po dziczy i mnóstwo pozostałych rzeczy pociąga autentycznych podróżników. Zanim jednak wyruszy się w podróż powinno się zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie. Porządny ekwipunek zapewni bezpieczeństwo i wygodę podczas wyprawy. Współczesna technika uczyniła je dziś dużo łatwiejszymi i przez względnie nieduże ceny - bardziej osiągalnymi. Dlatego aktualnie każdy posiada możliwość stać się poszukiwaczem przygód.
plecak górski
Twórca: Tonnerre Lombard
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybierając się na wycieczkę, znajdź dobry namiot|Jeśli namioty turystyczne to jedynie wypróbowana firma

Nie ma obowiązku być trendy wybierając się w góry czy wybierając się na festiwal? Jasne, że nie jest to wymóg, ale komfort idący w wraz z ciekawym akcesorium, takim jak markowe namioty turystyczne jest kwintesencją doskonałego stylu. Decydując się na markowe akcesoria można być pewnym znakomitej, niepodważalnej jakości, z tego też powodu warto zainwestować w firmowy produkt już dzisiaj. Komfort podczas wycieczki sprzyja zapamiętywaniu jedynie dobrych i miłych momentów.
wyprawy turystyczne
Twórca: Scrubhiker (USCdyer)
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze przygotować się do urlopu pod namiotem?

Wakacje wkraczają już w końcówkę. Dla mnóstwa uczniów to ostatni dzwonek, aby wybrać się w jakieś miejsce ze znajomymi. Warto wykorzystać ostatnie dni swobody, nim powrócą do lekcji, podręczników i obowiązków, zwłaszcza, że pogoda w naszej ojczyźnie wyjątkowo dopisuje tego roku. Studenci znajdują się w bardziej komfortowej sytuacji, gdyż są w stanie wykorzystać jeszcze cały wrzesień na wczasy. Wrzesień to także świetny moment na wykorzystanie urlopu. W różnych firmach otrzymamy go bez kłopotu, ponieważ większość kolegów z pracy wykorzystało inne miesiące na rodzinne wczasy. Powinniśmy się przekonać do tego pięknego miesiąca, który co roku robi się w Polsce co raz cieplejszy.
Tatry
Twórca: hosiawak
Treści źródłowe: www.flickr.com

Rozrywki w górach przed szczytem sezonu

Wielkimi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie można w końcu nie pamiętać o kłopotach związanych z zimą, opadami śniegu i ujemną temperaturą. Choć prawdziwie wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów kończy rok szkolny i rusza na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zaobserwować, że dużo pracujących wyprasza garstkę dni urlopu lub na jakiś czas zawiesza swoją działalność, po czym pakuje bagaże, bierze kilka najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco oszczędności, żeby wyruszyć dokądkolwiek – jak najdalej od hałasu miast, od własnej firmy, marudnych klientów i pozostałości po brudnej, miejskiej zimie.
Góry zimą
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Wczasy w górach

Góry zimą
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Wczasy w górach

Tegoroczna zima ciągnie się nadzwyczaj długo. Wszyscy już z bardzo czekamy na pogodniejsze dni. Odliczamy tygodnie do zasłużonego wypoczynku. Przez okrągły rok uczciwe pełniliśmy nasze powinności. Odrobina wytchnienia na pewno nam się należy.
Góry Stołowe
Twórca: Eri_pl
Treści źródłowe: www.flickr.pl

Luksusowe a także niezbyt drogie pensjonaty oraz mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy również wiedzieć, iż czymś ze wszech miar ważnym jest to, aby dla osób wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar wygodne, a jeszcze na dodatek przystępne cenowo. Co w takim razie może zrobić osoba, która szuka komfortowych oraz relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Wycieczki, góry
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jaki sprzęt górski warto kupić

Aby dobrze dokonać wyboru dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem takiego rodzaju sprzętu. Poznać firmy robiące sprzęty turystyczne oraz kierować się opiniami tylko sprawdzonych specjalistów w tej branży. Można również zajrzeć do prasy specjalistycznej, by dowiedzieć się, który sklep górski jest najciekawszy w opinii znawców.
Domy jednorodzinne z YTONGa
Twórca: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Turystyczna wyprawa w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest zapierające dech w piersiach o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe zapraszają miłośników gór z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza noclegowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Twórca: Anna Więckowska
Treści źródłowe: Anna Więckowska

Karkonosze to nie tylko góry

Z badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen Polska wynika, że 48% Polaków wyjechało w tym roku na urlop. Ponad 40% badanych respondentów zdecydowało się na pobyt w górach. Oprócz popularnych Tatr i ich stolicy - Zakopanego, ankietowani wybierali karkonosze.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.