Pieniądze
Twórca: Ford

Markowe części samochodowe

Każdy samochód się eksploatuje. Jest to urządzenie jak każde inne, zatem kiedyś coś się w nim może zepsuć, zużyć, zetrzeć. Nawet jeżeli jeździmy samochodem okazjonalnie może się okazać, że niektóre części wymagają wymiany. Kiedy potrzebna jest wymiana pewnych auto części warto zwrócić się do sprawdzonego warsztatu, który te prace dla nas zrobi.
Pieniądze, monety
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Treści źródłowe: minority-opinion.com

Jak skutecznie inwestować?

Jeżeli posiadasz jakikolwiek kapitał i planujesz go pomnożyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować. Wybór jest spory i warto poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję w co zainwestować. To oczywiste, że każdy przedsiębiorca chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.
Twórca: OknoPlus

Wynajem lokali w okresie wakacyjnym

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, kiedy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Zwykle jeżeli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Chcemy żeby ktoś co parę dni przyszedł do mieszkania, nawodnił rośliny i przewietrzył pokoje, no i oczywiście skontrolował, czy wszystko w porządku.
Portfel, pieniądze
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
oszczędności
Twórca: pfala

Alfabet finansowy - A jak autorytety

Zastanawiasz się, po co Ci elementarz finansowy? Odpowiedź jest prosta - może wskazać drogę do dobrobytu. Idąc tą drogą być może dojdziesz nawet do finansowej wolności. Jeśli tego pragniesz - słuchaj autorytetów i mentorów w dziedzinie zarządzania finansami.
prawo

Odstępne jako sposób ograniczenia wykonywania prawa odstąpienia

Wiele osób myli pojęcia umownego prawa odstąpienia od umowy z odstępnym. Niektórzy zaś, zrównują te instytucje, stosując je w wypowiedziach jako synonimy. Tak jednak nie jest.
Oszczędności i inwestycje
Treści źródłowe: millionaireacts.com

Niższą ratę warto zamienić w oszczędności

Spłacający i ubiegający się o kredyt hipoteczny nie powinni koncentrować swoich finansów wyłącznie na spłacie rat. Według Expandera to właśnie kredytobiorcy powinni szczególnie dbać o oszczędzanie, bo zapewnia ono poduszkę finansową.
rower
Twórca: sfllaw

Co zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową?

Dokumenty
Wszystkie dokumenty należy bezwzględnie zabezpieczyć przed wodą. Zabezpieczenie powinno wytrzymać conajmniej kilkuminutową kąpiel w jeziorze lub rzece. Nieźle sprawdzają się grube woreczki foliowe zamykane 'na żyłkę'.
pieniądze
Twórca: JoshuaDavisPhotography.com

Najlepszy i najgorszy ROR na rynku

Posiadanie w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) to w dzisiejszych czasach konieczność. Warto więc przyjrzeć się kosztom jego prowadzenia i ewentualnym zyskom jakie może przynieść oferowane przez Bank oprocentowanie.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.