Zdrowie

Dbaj o kondycję w domu

Gdy mamy własny dom doskonałym pomysłem jest stworzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jedno pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, w jaki sposób je urządzić. Ustawienie tam przyrządów do ćwiczeń jest najlepszym pomysłem. W szczególności gdy zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja ćwiczenia w obecności innych osób jest dla nas wysoce nieprzyjemna. Wówczas ćwiczenia we własnym domu są wyjściem.
kobieta
Twórca: Centrum DER-MED www.dermed.pl

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
wózek widłowy
Treści źródłowe: flickr.com

Kurs na wózki widłowe - najważniejsze wiadomości

Podnośniki widłowe znane też jako wózki widłowe wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Korzysta się z nich w halach magazynowych i przy transporcie towarów, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, trudno przy tym nie dostrzec tego, że ilość rozwiązań tego rodzaju nieustannie wzrasta.
kobiety
Twórca: Alex E. Proimos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloma latami tradycji, wielorakim doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W Ing Życie pracuje wielu wykształconych specjalistów.
Joga
Twórca: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Treści źródłowe: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Joga dla przyszłych matek i nie tylko

Dla przyszłych mam i innych osób zainteresowanych uprawianiem jogi zaplanowano specjalne zimowe warsztaty w Hotelu Odyssey na granicy Kielc. Zajęcia, odbywające się w weekendy poprowadzi para doświadczonych instruktorów jogi z Warszawy.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Twórca: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu karierę w sklepach robią tak zwane „kramy eko”. To półki, gdzie znaleźć można tylko produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się zmieniło?
pracownicy w odzieży ochronnej
Twórca: Nuclear Regulatory Commission
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Troszczmy się o własne zdrowie oraz życie!

Dbajmy o to by nigdy nie deprecjonować przesadnie wielkiego znaczenia stanu własnego bezpieczeństwa w trakcie wykonywania usług. Chodzi w największej mierze o usługi remontowe i budowlane. Wiadomo - takowe usługi są co prawda bezpieczne, lecz tylko przy optymistycznym założeniu, że umiemy o siebie dbać. Jeśli tak niestety nie będzie, ciężko uważać, iż czymś w 100% pewnym będzie to, że każdego dnia nie będziemy niestety musieli niejako zmagać się z całą masą niebezpieczeństw. Na nasze szczęście, jeśli bardzo dobrze wiemy jak ze wszech miar istotne jest nasze bezpieczeństwo, zapewne wszystko będzie OK. Wiedzmy, iż należy dbać o zdrowie, wszystko będzie w jak najlepszym porządku.
ekologia
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ekologiczna żywność raduje się dużo znaczniejszym zainteresowaniem

Coraz więcej opowiada się o odpowiednim odżywianiu i tym, w jaki sposób powinniśmy dbać o nasze zdrowie. Dlatego właśnie co chwilę mamy szansę napotkać ludzi, którzy zwracają znaczniejszą uwagę do tego, co jedzą, w jakich ilościach oraz w jakich porach, bo pragną oni mieć pewność, że zrobią wszystko, żeby wesprzeć odpowiednią działalność swojego organizmu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.