Mieszkania
rodzina
Twórca: Wawel Service

Rodzina na swiom w 2011 roku

Od przyszłego roku zmienią się zasady przyznawania kredytu preferencyjnego. Wkrótce programem objęte będą jedynie mieszkania z rynku pierwotnego, ale tylko dla osób poniżej 35 roku życia. Za to rządową dopłatę dostanie również osoba samotna. 'Rodzina na Swoim' powoli ma się ku końcowi.
Rodzina na Swoim

Rządowy program - Rodzina na Swoim

Coraz wyższe odsetki oraz wahania kursów walut powodują, że ludzie planujący zakup własnego mieszkania czy domu poszukują sposobów na obniżenie opłat. Szansę taką dają dopłaty programu rządowego Rodzina na Swoim, którego popularność wciąż rośnie.
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końca minionego roku ceny mieszkań nurkują w dół. Analitycy przewidują, że ta tendencją się utrzyma przez znaczący czas, wysoce prawdopodobne, że nawet do 2013 roku. Analogicznie wygląda sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny spadek nastąpił 3 miesiące temu i widać go do dzisiaj. Czy jest to w takim razie idealny czas, by sprawić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, choć można trochę poczekać, by natrafić na opłacalniejsze oferty. Za parę miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może spowodować następne spadki cen.
Twórca: AMagill

Kredyty hipoteczne SKOK

W tym poście omówimy sobie możliwości otrzymania środków na upragniony dom lub mieszkanie, lub konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość drogie dlatego różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak skupimy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Ogród na wsi
Twórca: Sideshow Bruce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy domy czy mieszkania?

Rok 2012 szykuje istotne zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć korzystnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą poszukiwane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?
kamienice

Wakacje na swoim

Coraz częściej przeglądamy oferty sprzedaży mieszkań w krajach, które kojarzą nam się z wakacyjnym wypoczynkiem. Kupno takiej nieruchomości daje nie tylko możliwość wyjazdu na wakacje w dogodnym dla nas czasie – to przede wszystkim dobra inwestycja.
dom drewniany
Twórca: Wawel Service

Nieruchomości wakacyjne

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wakacje; czas urlopów i wyjazdów.
mieszkanie - wystrój

Chcesz kupić mieszkanie – teraz jest na to czas

Każdy człowiek w jakimś momencie życia podejmuje decyzję o kupnie własnego lokum. Wiąże się to ze sporą dawką stresu, wielką ilością biurokracji, lecz warto przez to przejść, bo radość jaką poczujemy odbierając klucze do własnych czterech kątów jest nieporównywalna z niczym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "mieszkanie wrocław sprzedam" by znaleźć wiele ofert. Ale jak wybrać najlepszą?
na placu budowy
Twórca: David Amsler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Klauzule abuzywne w umowach deweloperskich

Średnio co dziesiąta niedozwolona klauzula w rejestrze Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczy rynku nieruchomości. Tylko w minionym roku zostało zakwestionowanych 297 postanowień oraz zostały wydane przez Prezes UOKiK aż 44 decyzje dotyczące przedsiębiorców budujących i sprzedających nowe mieszkania. Najczęstszy problem – stosowanie w umowach niedozwolonych postanowień przez deweloperów.
bloki
Twórca: Times Square Public Relations

Mieszkania - rynek pierwotny czy wtórny?

Wszyscy ludzie marzą o tym by mieć własne "cztery kąty". W momencie, gdy decydujemy się na zakup mieszkania, musimy przede wszystkim podjąć decyzję czy ma pochodzić ono z rynku wtórnego czy pierwotnego. Dokonując tego wyboru powinniśmy rozważyć wszystkie kwestie związane z nieruchomościami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.