Czas
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końcowych miesięcy 2011 ceny mieszkań nurkują w dół. Analitycy uważają, że ten trend się utrzyma przez dłuższy czas, jest szansa, że aż do przyszłego roku. Podobnie wygląda sytuacja na rynku willowym. Tam silny spadek nastąpił trzy miesiące temu i widać go do dzisiaj. Czy mamy w takim razie idealny czas, by załatwić sobie własne M? Wygląda na to, że tak, choć może powinno się chwilę odwlec decyzję, by upolować opłacalniejsze okazje. Za parę miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować kolejne spadki cen.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Marketing na ulicach miasta

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na postojach lub blokach. Billboard może jednak pojawiać się w formie elektronicznej, czyli pojawić się w internecie, ewentualnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Sprzęt do druku

Drukowanie w Krakowie

Jeśli planujemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd umowy z żadną drukarnią należy poszukać odpowiedniej oferty używając sieci. Przede wszystkim musimy pomyśleć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia ma maszyny umożliwiające przykładowo wytłaczanie druku. Przykładowo firma oferująca drukowanie plakatów kraków dysponuje takim zapleczem. Dzięki temu plakaty są bardzo dobrej jakości.

Organizacja firmowych wyjazdów

Nowoczesne przedsiębiorstwa często planują biznesowe wycieczki. To najlepszy sposób|skuteczna metoda na połączenie zespołu i zachęta do lepszej pracy. Organizacja takiej wyprawy jest skomplikowana i wymaga całkiem sporej wiedzy.
Twórca: mkosut

Rynek biur – trendy

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, nakręcanych wzrastającym zainteresowaniem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Ekologiczna zbiórka odpadów
Twórca: epSos .de
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zbiórka odpadów może być tańsza dzięki kontenerom w doskonałych cenach na rynku

Dawane nam dziś kontenery na odpady w niezwykłym stopniu wyróżniają się obecnie jakością. Polecane dziś sposoby segregowania odpadów cenione są bardzo przez zamawiających, gdyż dzięki tym udogodnieniom nie musimy się długo zastanawiać. Dostępne na rynku propozycje odróżniają się rewelacyjną jakością i trwałością, więc są tak ochoczo wybierane na rynku. Dopracowane dobrze oferty połączone są często w zestawy.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Twórca: 2BE.PL Grupa Adweb
Treści źródłowe: 2BE.PL Grupa Adweb

Recykling komputerów. Ciekawe możliwości.

Co zrobić, gdy pecet nie spełnia już oczekiwań, sprzęt jest zdezaktualizowany, nie udaje się uruchomić nowszych produkcji, a użytkowanie staje się coraz uciążliwsze? Monitor nie działa tak jak dawniej albo ukazały się w sklepach nowocześniejsze, lżejsze i cieńsze? Nie ma wątpliwości, trzeba w takiej sytuacji znaleźć lepsze części.
praca
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Przywiązanie cenne jak złoto

O wierność swojego otoczenia stara się każde przedsiębiorstwo. Lojalność dwóch grup jest tutaj kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. Jak jednak przekonać do nas te osoby oraz jak tego dokonać, by intratna propozycja innych przedsiębiorstw nie zachęciła ich do skorzystania z innej oferty?
komputery
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Obieg dokumentów

Obieg dokumentów w firmie spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.
Twórca: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - czy się opłaca?

Już od pewnego czasu głośno jest o przeróżnych programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko stosują tego typu działania, ponieważ pozwalają na utrzymywanie pozytywnych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe wykorzystywane są chętnie, bo to mało skomplikowane i skuteczne narzędzie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.