Inwestycje
notowania giełdowe
Twórca: Allan Ajifo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Inwestowanie na giełdzie może się opłacać

Na ile opłaci się zarabianie na giełdzie?
Gdy mamy trochę luźnej gotówki, którą pragniemy w jakiś sposób inwestować, to z pewnością musimy popatrzeć na giełdzie, czy tam nie będzie dla nas czegoś odpowiedniego. Może się okazać, że włożenie pieniędzy na akcje sprawi, iż będziemy w stanie naprawdę dużo zarobić. To właśnie sprawi, że będziemy posiadali możliwość troszkę zyskać, szczególnie że notowania giełdy mają szansę w niedługim czasie znacznie wzrosnąć. Nie mniej powinniśmy się temu wszystkiemu dokładnie przypatrzeć, tak aby wiedzieć, w którym momencie więcej inwestować, a w którym wyjąć pieniądze tak aby nie stracić.
Salon, BB Magnolia Apartments
Twórca: B&B Magnolia Apartments
Treści źródłowe: B&B Magnolia Apartments

Designerski apartament - alternatywa dla hoetlu

B&B Magnolia Apartments to kompleks designerskich apartamentów w formacie bed&breakfast, które otwarto w miejscowości Lesznowola.
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Miasto Warszawa cenione na rynku nieruchomości w Polsce

Szybko rozrastający się rynek nieruchomości wciąga nowych biznesmenów, którzy wkładają swój dorobek w nieruchomości. Prócz inwestorów zakupu dokonują również osoby fizyczne nie posiadające praktycznej wiedzy na rynku nieruchomościami i nie znające praw w nim panujących. Jednakże bardzo często ich działania są na tyle roztropne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi zyski, że należałoby zadać sobie podstawowe pytanie - jak oni to robią?
budowa
Twórca: Times Square Public Relations
Treści źródłowe: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości po kryzysie

Polski rynek nieruchomości nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed kilku lat. Zwiększenie przez banki warunków kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych miało wpływ na spadek zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat uwarunkowania zmieniły się na lepsze a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy z nadzieją myśleć o przyszłości?
Twórca: TEKTUM

Trendy w sprzedaży domów

Od maja na rynku budownictwa jednorodzinnego widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla firm pośredniczących i osób, które pragną szybko i opłacalnie wystawić nieruchomość. Patrząc inaczej, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto pragnie znaleźć domek w ultra przystępnej cenie!
Inwestycje, nieruchomości
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Inwestować w mieszkania czy fundusze?

Od 2000 roku coraz większą popularność zdobywa pośrednie inwestowanie na rynku nieruchomości. Jakie zalety i wady niesie ze sobą wybór tej metody lokaty kapitału?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.