LED
Kolorowe światła LED
Twórca: Yasna Communications
Treści źródłowe: Yasna Communications

Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy wachlarz zastosowań.Żarówki diodowe LED z powodzeniem można stosować nie tylko w domach, lecz również w obiektach przemysłowych i biurowcach, hotelach, barach, restauracjach, itp.
Żarówka diodowa LED G9
Twórca: MAX-LED
Treści źródłowe: http://www.max-led.pl

Oświetlanie dopasowane do wymogów użytkownika

Dlaczego do mego mieszkania postanowiłam kupić diody LED? Oczywiście dlatego, że użytkując produkty technik LED da się zaoszczędzić na energii elektrycznej nawet do 90% w stosunku do zwyczajnej żarówki.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Twórca: BRITOP Lighting
Treści źródłowe: BRITOP Lighting

Technologia LED

Ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zainstalowane zamiast świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.
Lampa z diodami Led
Twórca: kogakure
Treści źródłowe: www.flickr.com

Niedrogie LEDy – czy to w ogóle możliwe?

Mimo, że lampy LED są istotnie tańsze w eksploatacji, w wyniku 6-10 krotnie dłuższej żywotności w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich koszt dalej odstrasza wielu klientów. Chociaż zachęcani nieporównywalnie wyższą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością nowoczesnych artykułów LED, w dalszym ciągu decydują się oni na tańsze zamienniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za zbyt dużą cenę produktów LED.
Nie trać prądu na darmo
Twórca: Skoff
Treści źródłowe: Skoff

Energooszczędne LEDy w trosce o przyrodę.

Ograniczenie zużycia prądu jest niezwykle ważne w obliczu zmian klimatycznych. Gdyby wszyscy używali tylko z energooszczędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych klasy A i wyższej, do atmosfery trafiałoby aż 15 mln CO2 mniej.

Dlaczego opłaca się stosować diody LED w naszej firmie?

Rozplanowując obszary robocze, trzeba brać pod uwagę dużo znaczących rzeczy. Satysfakcja twoja bądź kadry zależy od modelu krzesła i oparcia, miejsca dokoła, temperatury w pokoju i od oświetlenia. W tym tekście opiszę wyczerpująco ten ostatni czynnik, nierzadko zaniedbywany przez szefostwo i projektantów. Ten krótki przewodnik spłodziłem po to, żeby przedstawić wam atuty diod led dla komfortu i wydajności pracy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.